Skocz do zawartości
IGNOROWANY

rozpórka rezanie


chudy30

Rekomendowane odpowiedzi

panowie potrzebuje pomocy w przeróbce rozpórki górnej z audi a6 c5 do mojej a4 b5 może ktoś pomóc ile ją trzeba przyciąć

Edytowane przez chudy30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dolnej? kawałek rury zaklepany po obu końcach i przewiercony, pyk, masz rozpórkę dolną :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie przepraszam za pomyłkę dopiero zobaczyłem chodzi mi o górną


od a6 c5


już poprawiony temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat tematem... nie ten dział.

nikt ci dokładnie nei powie ile musisz przyciąć. przymierz, rozmierz i tnij :)

ja jako że ucze sie spawać to sobie ją przeciąłem na środku, później obie strony przyłapałem, zaznaczyłem obciąłem i na środku pospawałem ładnie. Można powiedzieć że wygląda jak ori :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git tylko mi chodzi o ile cm trzeba skrócić ją chyba ktoś to robił skoro mają pozakładane może ktoś doradzi co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git tylko mi chodzi o ile cm trzeba skrócić ją chyba ktoś to robił skoro mają pozakładane może ktoś doradzi co i jak

no ja rozumiem bo nie tak dawno temu też zadawałem to pytanie na forum i nikt mi nie odpowiedział jednoznacznie o ile skrócić

zamontuj łapy, przymierz i do dzieła :) i raczej musisz ją obciąć z obu stron po troche, wtedy jest szansa że wewnętrzne otwory płaskownika staną się zewnętrznymi i będziesz musiał wywiercić tylko po jednym wewnętrznym :) ciężko to wytłumaczyć ale jak przymierzysz to załapiesz o co mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, pójdę Ci zmierzę ile ma u mnie jak mi się uda :wink:


U mnie wychodzi jakieś ~71cm od środków zewnętrznych otworów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki bardzo fanthomas18 za podpowiedź chodzi ci o te otwory zewnętrzne na który ch płaskownik aluminiowy jest do mocowań przykręcany oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzięki wielkie za wskazówkę


panowie dla potomnych założyłem u siebie i ja rozpórkę górną od audi a6 c5 przeróbka jest szybka dwa zewnętrzne otwory od śrub odcinamy bo jest ona za długa,zostawiamy dwa wewnętrzne bo jest wtedy wymiar 71 cm od środka otworu do środka i przesuwamy się z dwoma otworami do środka czyli od zewnętrznych otworów które zostały wymierzamy 2,5 cm i 7mm od góry i to nam oznaczy środek otworów następnych dziur które musimy zrobić i wtedy montujemy ją na aucie i taki finał naszej pracy


oczywiście zaznaczę jest trochę ciężko włożyć ją pod przewodami od klimy trzeba je unieść lekko do góry ale to nic trudnego dla chcącego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...