Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Brzęczenie klimy na włączonej i wyłączonej


Lukasz_200616

Rekomendowane odpowiedzi

panowie od 2 tygodni kompresor klimy zaczął brzęczeć/rzęzić (słyszalne w kabinie na zewnątrz prawie wcale ) i nie ma znaczenia czy klima jest włączona czy nie brzęczenie narasta w raz z obrotami silnika badałem ją stetoskopem i najbardziej słyszalne brzęki są w okolicy wyjścia przewodów klimatyzacji jakieś sugestie co robić i co może być przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobne objawy, ponoc może to byc brak oleju w sprężarce, bedę w najbliższym czasie przerabiac ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobne objawy, ponoc może to byc brak oleju w sprężarce, bedę w najbliższym czasie przerabiac ten temat.

obiła mi się o uszy ta teza trzeba podjechać do serwisu i dolać oleju zobaczmy oby nie skończyło się na wymianie kompresora.

Edytowane przez Lukasz_200616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boś poprawił.

co gdzie i kiedy poprawiłem zajrzałem tutaj bo myślałem że masz coś mądrego do powiedzenia a wytykasz mi błędy których nie było chyba ci się coś przewidziało, przecież widać że nic nie było edytowane od 29 grudnia!

Edytowane przez Lukasz_200616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w temacie.

Dobra, nie ważne.

nie poprawiałem tematu, być może ktoś z adminów poprawiał jeśli tak to przepraszam za takiego byka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...