Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ustawianie świateł drogowych/długich


SiMn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Czy jest możliwość ustawienia samych dlugich? Świeca mi w lewej lampie 30 metrow przed autem po rowie:/ Żarówkę próbowałem ustawić, myślałem że w tym leży problem, nie jest prosto idealnie, ale prościej się nie da ustawić.

Pozdrawiam

Marcin

Edytowane przez SiMn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego może postaraj się bardziej tym ustawieniem żarówi. Miałem tak samo, że dlugie waliły mi po drzewach, okazało się, że miałem źle włożoną żarówkę w kielich i krzywo leżała. Przez to miałem załamanie światła na odbyśnikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było podobnie żarówka wyskoczyła z kielicha wystarczy ja poprawić (dobrze wsadzić) i problem znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze soczewki byly wymieniane i nie zostaly dobrze ustawione - w zwyklych lampach soczewki spieraja sie na gumowych dystansach i jezeli ktos wymienial i dokrecil wkrety ot tak to bedziesz mial rozregulowane miedzy drogowymi a mijania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze soczewki byly wymieniane i nie zostaly dobrze ustawione - w zwyklych lampach soczewki spieraja sie na gumowych dystansach i jezeli ktos wymienial i dokrecil wkrety ot tak to bedziesz mial rozregulowane miedzy drogowymi a mijania

Witam, wszystko git, ustawiłem sobie. Lampy swieciły konkretnie w lewo aż po 100 km nie przerwanej jazdy wyskakiwał błąd na zegarach, że coś nie teges z poziomowaniem lamp. Nie dziwiło mnie to...

Podpatrzyłem na stacji diagnostycznej jak diagnosta ustawiał (gówno nie ustawił) ktorą srubą regulacyjną ustawia sie na boki a którą poziom, zatrzymałem auto na drodze w nocy i sobie ustawiłem. Dzięki za odpowiedzi!

Pozdrawiam, Marcin

Edytowane przez SiMn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...