Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 2.5tdi dławienie przy dodaniu gazu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam teki problem w moim 2.5TDI Multitronic jak dodam gwałtownie gazu i odpuszcze to przy kolejnym wciśnięciu pedału silnik przez parę sekund dławi się,czy może to być pompka paliwa?

Opublikowano

Raczej to nie pomapka paliwa bardziej bym stawiał na powietrze. Filtr powietrza, przepływomierz musisz zagladnać pod maskę i po sprawdzać te podstawowe opcje

Opublikowano
  • Autor

Raczej to nie pomapka paliwa bardziej bym stawiał na powietrze. Filtr powietrza, przepływomierz musisz zagladnać pod maskę i po sprawdzać te podstawowe opcje

Witam.Filtr jest nowy,przed wymianą było tak samo,może sprubuję wyczyścić przepływkę i wtedy szukać dalej apo ustawieniu początku wtrysku na chwilę było lepiej.

Opublikowano

Znając turbinki do 2.5TDi to bawiąc się słabo reagują(trzymaj na obrotach będzie znacznie lepiej :wink: ),redukcja(mając manuala to wychodzi trochu lepiej niż "multi") jest lepszą opcja bo mają czas i dawkę do reakcji.

Lub dać gazu oceniając sytuację przy 2k/obr/min i dojechać do kogoś w odpowiednim momencie i full pójdzie jak strzała :D jeśli na dzikiej akcji to gaz full(muł:notlauf :P )odpuszczać delikatnie gaz i wyczuć moment kiedy łopatki się odwrócą "tak jak trzeba" i docisnąć do oporu i pójdzie na 100%

Tak poważnie do przejrzenia wsio związane z napędem doładowanie,podciśnienie,ogólnie logi dynamiczne aby z Twoich fusów wywróżyć Ci miłą przygode z profesjonalnym warsztatem zajmującym się Chip Tuningiem :P:wink: Wtedy będzie moc :)

Opublikowano
  • Autor

Znając turbinki do 2.5TDi to bawiąc się słabo reagują(trzymaj na obrotach będzie znacznie lepiej :wink: ),redukcja(mając manuala to wychodzi trochu lepiej niż "multi") jest lepszą opcja bo mają czas i dawkę do reakcji.

Lub dać gazu oceniając sytuację przy 2k/obr/min i dojechać do kogoś w odpowiednim momencie i full pójdzie jak strzała :D jeśli na dzikiej akcji to gaz full(muł:notlauf :P )odpuszczać delikatnie gaz i wyczuć moment kiedy łopatki się odwrócą "tak jak trzeba" i docisnąć do oporu i pójdzie na 100%

Tak poważnie do przejrzenia wsio związane z napędem doładowanie,podciśnienie,ogólnie logi dynamiczne aby z Twoich fusów wywróżyć Ci miłą przygode z profesjonalnym warsztatem zajmującym się Chip Tuningiem :P:wink: Wtedy będzie moc :)

witam.problem zlokalizowany,nieszczelny wąż przy kolektorze ssącym od EGRa. :banan:

Raczej to nie pomapka paliwa bardziej bym stawiał na powietrze. Filtr powietrza, przepływomierz musisz zagladnać pod maskę i po sprawdzać te podstawowe opcje

witam.problem zlokalizowany,nieszczelny wąż przy kolektorze ssącym od EGRa. :banan:

Opublikowano

Znając turbinki do 2.5TDi to bawiąc się słabo reagują(trzymaj na obrotach będzie znacznie lepiej :wink: ),redukcja(mając manuala to wychodzi trochu lepiej niż "multi") jest lepszą opcja bo mają czas i dawkę do reakcji.

Lub dać gazu oceniając sytuację przy 2k/obr/min i dojechać do kogoś w odpowiednim momencie i full pójdzie jak strzała :D jeśli na dzikiej akcji to gaz full(muł:notlauf :P )odpuszczać delikatnie gaz i wyczuć moment kiedy łopatki się odwrócą "tak jak trzeba" i docisnąć do oporu i pójdzie na 100%

Tak poważnie do przejrzenia wsio związane z napędem doładowanie,podciśnienie,ogólnie logi dynamiczne aby z Twoich fusów wywróżyć Ci miłą przygode z profesjonalnym warsztatem zajmującym się Chip Tuningiem :P:wink: Wtedy będzie moc :)

witam.problem zlokalizowany,nieszczelny wąż przy kolektorze ssącym od EGRa. :banan:

Raczej to nie pomapka paliwa bardziej bym stawiał na powietrze. Filtr powietrza, przepływomierz musisz zagladnać pod maskę i po sprawdzać te podstawowe opcje

witam.problem zlokalizowany,nieszczelny wąż przy kolektorze ssącym od EGRa. :banan:

Witam możesz dokładnie powiedziec, który wąż

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.