Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wyposażenie A4 B6 1.9 Tdi :)


skubiszek

Rekomendowane odpowiedzi

miałbym taką prośbę.. ciężko mi znaleźć wyposażenie standardowe B6 ... to że mają 6,8 poduch climatronic to wiem... ale jakieś podgrzewane lustra siedzenia... jeśli ktoś ma na kompie to chętnie widziałbym to w takim temacie :)

pozdrawiam [br]Dopisany: 01 Październik 2008, 14:50_________________________________________________dlaczego temat przeniesiony do "nadwozia" ?? nie rozumiem co ma środek do blach zewnętrznych,..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi dokładnie o spis wyposażenia standardowego, el.szyby, lusterka,standardowe koła, rozmiar itp. czy może były jakieś wersje wyposażenia, co dokładnie posiada b6 w sobie wyjeżdżając z fabryki a co można było domówić- najzwyklejszy prospekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma nic takiego.Każde A4 ma kody wyposażenia na wklejce w bagażniku lub książce servisowej.Nie ma jednego wyposazenia dla każdego A4.Ktoś kto kupuje konfiguruje Sobie sam dla siebie ,co mu jest potrzebne.

Do czego to potrzebujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie ma nic takiego.Każde A4 ma kody wyposażenia na wklejce w bagażniku lub książce servisowej.Nie ma jednego wyposazenia dla każdego A4.Ktoś kto kupuje konfiguruje Sobie sam dla siebie ,co mu jest potrzebne.

Do czego to potrzebujesz ?

dokładnie tak ale może w sumie jakieś standardowe wyposażenie powinno być a reszta do wyboru....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego... ale chyba jadąc zamawiać auto nie mówisz... chce 2 poduszki mimo że dajecie 6..., nie chcę abs, szyby z przodu na korbę a tył el. prawda?jakaś baza być powinna? a chcę wiedzieć czy bazowo było 4, 6, 8 airbagów itp

Jest jakiś standard wyposażenia który dostajesz a ponad to może zamówić np. xenony, navi, el.szyby tył itp?

Kupowałem swego czasu nową Hondę i było tak... wyposażenie standardowe- 2 poduchy, abs, klima itp a w dodatku mogłem mieć skórę, nagłośnienie lepsze itp a czemu mnie to interesuje...noszę się z zamiarem zakupu A4 i chciałbym wiedzieć co w niej się znajdowało w serii a co można było domówić żebym nie zachwycał się tym że ma climatronic 2 strefowy czy ABS... skoro wszystkie to mają jakie inf. wyświetla komputer pokładowy itp..

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wyposażenia. Czy są audi a4 mod.2002 ktore w komputerze nie posiadaja takich wartosci jak chwilowe spalanie, średnie spalanie? Spotkałem się z audi które miało tylko odległośc w KM do następnej stacji. Czy jest to możliwe że posiadało taki ubogi komputer ? :chytry: :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaruje... :

Wystąpił błąd!

Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.

Trochę biegam po innych forach to że jestem nowicjuszem nie znaczy że troszkę się nie znam :) heh to tak apropo żebyście nie myśleli że jakiś dzieciak wpadł i nie wie co się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet 2 strefowy climatronic [br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:15_________________________________________________dowiedziałem się właśnie że Audi ma z pilota otwierany bagażnik!

właśnie o takie bym prosił dane!! a tu cisza... Panocki i Panie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wyposażenia. Czy są audi a4 mod.2002 ktore w komputerze nie posiadaja takich wartosci jak chwilowe spalanie, średnie spalanie? Spotkałem się z audi które miało tylko odległośc w KM do następnej stacji. Czy jest to możliwe że posiadało taki ubogi komputer ? :chytry: :chytry:

To możliwe i normalne dla niektórych A4 i to nie tylko z 2002 roku, ja mam z 2003 roku i też pełnego kompa nie posiadam (narazie nie posiadam) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...