Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 ALT] Black, Sedan, pakiet MS Design

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dodaję do obserwowanych ;)

Opublikowano
  • Autor

Dodaję do obserwowanych ;)

I Tak trzymać! :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Możesz podglądnąć moją "byłą" w pakiecie MS-DESIGN - przód oraz boczne listwy, tył - dokładka zderzaka caractere. Wszystkie szyby przyciemnione robią robotę, na tych zdjęciach felgi 17". Dodatkowo lotka na tylnej klapie zamawiana pod kolor również LZ9W z DE.

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64459abd51052492.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fd9f1977d83fb52b.html

Opublikowano
  • Autor

Muszę przyznać, że pięknie wyszła, dołożył bym do tego listwy drzwiowe od S-line, albo ori w czarny kolor, Ja już Moje pomalowałem :) Czekają na montaż... :banan:

Opublikowano

Ładne b6 ale... bardziej jarają mnie przecinaki :kox:

...sam w ubiegłym sezonie pożegnałem 900rr sc33 :decayed: lewa! :bry:

Opublikowano

Trochę nie do tematu ale ja pożegnałem się przez moją hondę 954 prawka na wakacjach, złapali mnie z pasażerem, na 70 miałem 210km/h i tam parę jeszcze wykroczeń. Zaoczny wyrok był 1rok zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i 1000pln grzywny, odwołałem się i dostałem 2lata i 2000tyś pln, pozostaje tylko apelacja....Napisałem żeby każdy miał przestrogę na przyszłość żeby się nie odwoływać od takich spraw bo wyroki są kosmiczne....

Opublikowano
  • Autor

Trochę nie do tematu ale ja pożegnałem się przez moją hondę 954 prawka na wakacjach, złapali mnie z pasażerem, na 70 miałem 210km/h i tam parę jeszcze wykroczeń. Zaoczny wyrok był 1rok zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych i 1000pln grzywny, odwołałem się i dostałem 2lata i 2000tyś pln, pozostaje tylko apelacja....Napisałem żeby każdy miał przestrogę na przyszłość żeby się nie odwoływać od takich spraw bo wyroki są kosmiczne....

Kwestia sędziego, adwokata, i kasy, niestety żyjemy w kraju w którym praktycznie każdego da się kupić. Polska Tutaj niemożliwe, staje się możliwe.

Chociaż ogólna wizja społeczeństwa na temat Nas MOTOCYKLISTÓW ujeżdżających kipiące mocą sportowe maszyny, jest podobna do wizji japońskich pilotów kamikadze z okresu II WŚ.

Musiałeś ich czymś wkurzyć :) Mnie złapali jak miałem 190km/h na 60ce, zatrzymałem się zdziwiony Pan władza pyta, dlaczego się zatrzymałem, przecież motocykliści na plastikach nie zatrzymują się do kontroli? Odpowiedziałem, Panie władzo, przepisy przepisami, ale trzeba się szanować... A to zmienia postać rzeczy :) i odpuścił temat...

Generalnie, u Mnie okres zawrotnych prędkości skończył się z chwilą kiedy, zostałem Tatą :) Teraz lubię turystyczną prędkość do 140km/h (i tylko na autostradach! ).

Opublikowano

Mądry chłopak :decayed:

Opublikowano

Miło słyszeć takie słowa od maniaka motocykli:-) szacunek

Opublikowano
  • Autor

Miło słyszeć takie słowa od maniaka motocykli:-) szacunek

Wiosna tuż tuż :) A z sąsiadem składamy YZF - R1 RN 12, chociaż mocno ucywilizowana to nadal bestia

będzie indwidual Biało - czarna perła :)

Miło słyszeć takie słowa od maniaka motocykli:-) szacunek

Wiosna tuż tuż :) A z sąsiadem składamy YZF - R1 RN 12, chociaż mocno ucywilizowana to nadal bestia

będzie indwidual Biało - czarna perła :)

I na Tym mój projekt został zakończony... Audi przeszło w posiadanie kolegi z forum,

projekt będzie kontynuowany (Najważniejsze, że zostało "jak to się mówi" w rodzinie).

W jej miejsce pojawił się nowy projekt, a dokładnie będzie to kontynuacja projektu przyjaciela

Autko pewnie, wielu forumowiczom dobrze znane:

Projekt to VW Passat B6 Highline, R-line :)

2quqb9e.jpg

jsyhxd.jpg

6q8jd1.jpg

ei04nm.jpg

2vmitci.jpg

Opublikowano
  • Autor

Bartek dostanie po głowie że takie ładne wozidło pogonił :facepalm::decayed:

Zadbam o Nie na dzień dobry dostała własny kąt :) i od 4-go Lutego 2015 staje się autkiem garażowanym :banan:

wpadło też parę kosmetyków, bo tak jak u kobiety, trzeba dbać nie tylko o dobrą kondycję skórki, ale i pozostałe że tak to nazwę elementy :D

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

True!

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio zacząłem wstępnie sprzątać autko, i już po 12 godzinach żona ściągnęła Mnie z garażu :/ ale myślę, że przez tydzień,
powinienem je doprowadzić do stanu jaki wg. Mnie powinien mieć samochód pasjonata :wink4:

Opublikowano

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Opublikowano
  • Autor

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Rozumiem decyzja już podjęta? :D

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Rozumiem decyzja już podjęta? :D

Myślę że tak - połysk będzie bardziej grał ze spolerowanymi rantami obręczy ;) No i bak już jest "lucido" więc... :wink:

Pamiętaj o amorku jutro :hi:

Opublikowano
  • Autor

Widzicie? To większy świrus niż ja :grin:

Dzięki dzięki, :decayed:

Na początku sezonu zapraszam z Ducati :) Pokażę Tobie nową definicję czystości :D

Możesz brać już teraz - pomalujesz owiewki i czaszę w "lucido nero" :) I do początku sezonu będzie gotowe :decayed:

Rozumiem decyzja już podjęta? :D

Myślę że tak - połysk będzie bardziej grał ze spolerowanymi rantami obręczy ;) No i bak już jest "lucido" więc... :wink:

Pamiętaj o amorku jutro :hi:

Ustawiam przypomnienie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.