Skocz do zawartości
IGNOROWANY

adapter? złacze Chinch


JONNYxPL

Rekomendowane odpowiedzi

siemka:) potrzeba mi koledzy kabel do wejscia zaznaczonego na zdjeciu.... chce tam podłavczyc kable chinch zeby podpiac wzmacniacz,,,, powiedzcie gdzie takie cos kupic?

IMG_20141231_192247.jpg

IMG_20141231_192302.jpg

http://www.ebay.com.au/itm/Pioneer-AVIC-X1-20pin-AV-Adapter-RCA-Cinch-Ausgang-Kabel-RCA-Adapter-/171464122876

cos takiego 20 pin ale w polsce a nie w niemczech

Edytowane przez JONNYxPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Austrii nie będą takiego mieć,masz tam bliżej? A niech stracę http://allegro.pl/zlacze-do-pioneer-avic-x1-20pin-av-i4868251709.html

Edytowane przez udiyane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostka od dysku z komputera jest taka..

mogę Ci przesłać taką w liście po 6 stycznia, bo gdzieś mi się walała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą kostką od dysku to bym tak nie szarżował. Może pasować ale i może nie pasować. Kiedyś właśnie w Pioneerze chciałem tak zrobić i się okazało że rozstaw był odrobinę inny i poległem. Skończyło się na "sztywnym" wlutowaniu przewodami wewnątrz radia i wyprowadzeniu na zewnątrz obudowy. Wtedy to złącze kosztowało 250pln i było rarytasem. Teraz wydaje mi się ze koszt 100pln jest do zaakceptowania wiedząc ile roboty czeka śmiałka aby polutować te przewody i aby się to wszystko kupy trzymało i nie wypinało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak i tak kupie nawet tą kostke co w linku powyzej to bede musiał pozamieniac piny w niej,... i napewno mam inna rozpiske pinów niz w tej co jest do pionera a szukałem wszedzie to do tego rns nie moge znalesc ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...