Jump to content
IGNORED

Oświetlenie wnętrza


Oral
 Share

Recommended Posts

Mam problem z lampką podsufitki. Ogólnie działa ale tylko gdy włączę manualnie albo wyciągnę kluczyk ze stacyjki. Przełączniki otwartych drzwi działają bo reaguje gongiem gdy włączę światła pozycyjne i otworzę drzwi ( sygnał włączonych świateł ) P.S. Wcześniej lampka wcale nie działała z kluczyka bo ktoś dziwnie podpiął radio ale po poprawnym podłączeniu wrócił gong drzwi i uruchamianie się lampki po wyciągnięciu kluczyka . Jakieś propozycje gdzie szukać ?

Aktualnie zdiąłem wykładzinę z podłogi więc mam wszystkie kable na wierzchu.

Link to comment
Share on other sites

Sprawdź łączenie się przewodów idących z krańcówek do pompki centralnego. Musisz odkręcić plastikowy próg z tyłu od strony pasażera, przewody są niebiesko-biale, o ile pamiętam są 3 lub 4. Łączą się w całość i często na tym łączeniu zdarza im się przegnić.

Link to comment
Share on other sites

To nie to. żadnej różnicy. Jakieś inne pomysły ?

Link to comment
Share on other sites

Witam

Ja w swojej nie dawno nabytej a4 mam podobny problem. Jak kupiłem auto to działało sprawnie. Później zacząłem coś grzebać przy radiu (bo tylne głośniki nie są podpięte) i od tamtej pory w ogóle nie ma automatycznego zapalania lampki podsufitki (stałe podświetlenie działa). Auto jest sprowadzone z Niemiec i to tam ktoś radio podłączył pomacoszemu. Czy nie prawidłowo podłączone radio może być przyczyną braku automatycznego podświetlenia? Jeśli tak to znacie może jakąś stronę gdzie jest to opisane, bo część kabli pocięte, a podłączone tylko te nie zbędne.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...