Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podczas wymiany rozrządu było kilka chwil zwątpienia:

ach te rozrządy w ciasnych poprzeczniakach :naughty:

Trepek lubi ciasno, ale bez przesady :kox:

ci o wałkach, synchro a tutaj taki post!!! :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dev

W wolnej chwili muszę przyjrzeć się, czemu blokada tak blokuje się przy wkładaniu.

mech15

Cała Trepkowa :D:kox:


Dev, nie wiesz jak wyciąga się plastikową rurkę, od wlewu oleju, z obudowy filtra oleju? Na jakimś zatrzasku jest? Bo nic nie widzę.

Opublikowano

Z tego co pamietam to jest wkrecana tak jak korek wlewu oleju

Opublikowano
  • Autor

Przekichana rzecz z ta rurka. Chyba z 30 min silowalem się aby ją wyjąć bo żadnego zabezpieczenia nie widziałem.

A wg etki zbudowane jest to tak: rurka, zatrzask, uszczelnienie (które też wygląda jak mały kawałek rurki, pewnie on się wkreca).

Dzisiaj buszowalem po allegro i za 25zl trafiłem na boczek bagażnika z miejscem pod zmieniarke :)

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Zmieniarke to lepiej kup na mp3. Duzo praktyczniejsze.

Naciapane z kanalu...

Opublikowano
  • Autor

Aktualnie licytuje na allegro fajne radio Sony z wbudowanym dyskiem twardym.

Opublikowano

Aktualnie licytuje na allegro fajne radio Sony z wbudowanym dyskiem twardym.

Ooo ciekawe ale osobiscie wole ori radia ;-)

Naciapane z kanalu...

Opublikowano
  • Autor

I udało mi się radio wylicytować :-)

W tym tygodniu powinno być u mnie.

Opublikowano

Pokaż je chociaż bo piszesz i piszesz i nikt nic nie wie ;-)

Opublikowano
  • Autor

Takie stare Sony MEX-1HD:

img_big2_0.jpg

Tylko podświetlenia przycisków na czerwono przerobić bo niebieskie jest ;-)

A tak to, hmm... winda, tacka pod CD a nie strzelina, HDD 16 giga, obudowa z aluminium no i wszystkie bajery dostępne 10 lat temu.

Opublikowano

Technologicznie fajne ale z wyglądu co ori to ori.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Też myślałem o jakimś ori ale coś sensownego jest droższe niż wyżej zakupione radio :/


Nowe radyjko, Sony MEX-1HD z wbudowanym dyskiem twardym.
386e7e1971902caem.jpg bc06e435b8019a61m.jpg
Opublikowano

Tragedii nie ma i pewnie funkcjonalne ale ori by się ładniej komponowalo :-)

Opublikowano
  • Autor

Za 300zł grzechem było nie wziąć tego radia :-)

Kiedyś to flagowiec Sony był za cenę grubo ponad 6000zł.


Nowy felunek:

65e4c7e4b23e83a3m.jpg

Opublikowano

No dokładnie o tych mówiłem Ci ostatnio a pokazywałeś mi inne ;-)

Opublikowano
  • Autor

Ano, pokazywałem :-) I miałem brać te co Ci pokazywałem ale dzisiaj szybki rzut okiem na allegro, patrzę i te felgi były niedaleko Krakowa. Więc pojechałem ;-)


Rozmiar to 16 cali, teraz szukam opon, pewnie jakieś 185/50 trafią. Raczej nie założę 205/40 do A2.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Moja kobitka lata A2 , rewelacja bryka . Nic nie pali , miejsca w pyte , schowków duzo , zawias twardy nic sie nie buja , nawet webasto ma :P No i nie zardzewieje .

Znamy sie juz z innego forum , pozdro .

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Ciepło się zrobiło, stokrotki zakwitły, nowy felunek ;-)


0eba611fe20de3e4m.jpg e298c2325c5f0893m.jpg 2265368da488fa17m.jpg 453ced5fffc97707m.jpg f9034eea540a41adm.jpg


Ostatnio zakupiłem jeszcze długo poszukiwaną osłonę ręcznęgo w skórze oraz z srebrnym oringiem (cena bardzo niska była) oraz komplet klamek w kolorze.


2490e2b24cfca624m.jpg 1464cb736cb1f2f2m.jpg


Fotopstryczkowała and stylizajn by Trepkowa.

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Piękne kwiatki ;-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jest pomysł by okleić dach na czarno, zawzorowałem się tutaj wyglądem A2 w wersji OpenSky.


Zrobiło się ciepło, miałem trochę wolnego czasu więc można było spędzić część soboty z moją drugą, lepszą połówką i z samochodem ;-)
6c193810b1265be0m.jpg
Klamki w kolorze zamontowane na samochodzie:
3eb7c647da7c24efm.jpg
Ręczny w skórze + przycisk z aluminium nówka z ASO, zaślepka zapalniczki w chromie.
4fa1a0c4fd2da4f2m.jpg
Manetka tempomatu + sterowanie FIS zamontowana, wtyczka z wiazką do tempomatu pociągnięta ale 1.5m przewodów to za mało by dosięgnąć do ECU, w następnej wolnej chwili będzie przedłużanie wiązki i spięcie jej z ECU.
ca8895379c58afbam.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.