Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko, nie pali się ;-)

Opublikowano

Daj znać czy po zamontowaniu trójramiennej kierownicy czerwony komunikat z fisa zniknął...

Edytowane przez mech15

Opublikowano

Coś pięknego!

Opublikowano
  • Autor
Kierownica już na pokładzie :-)

Wszystko wykonane dłońmi Trepkowej!


c69135f14f5c1484m.jpg f531e7d2c95f9da6m.jpg 7a54d4d076adbdbam.jpg


Komunikat się już nie pali :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Coś pięknego!

dokładnie, mi też się bardzo podoba!

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję. W tym tygodniu powinien dotrzeć do mnie pewien rarytas z A2 ;-)

Opublikowano

Dziękuję. W tym tygodniu powinien dotrzeć do mnie pewien rarytas z A2 ;-)

Dorwałeś FISa ;-) ?

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze nie. Natrafiłem na alledrogo na spacebox w kolorze środka (zdjęcie przykładowe):

original_audi_a2_travelbox.jpg

Opublikowano

Co to jest ?

Opublikowano
  • Autor

Taki zewnętrzny, dedykowany schowek samochodowy, który da się zamontować za fotelem kierowcy bądź pasażera.

a2+41.jpg

Opublikowano

aaaa ok ;-)

Opublikowano

ma zatrzaski od spodu jak w dywanikach stopery. wpina się i tyle :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Korzystając z ostatniego ciepłego weekendu wzieliśmy się z Trepkiem za sprzątanie i pranie Naszej a2'jeczki :kox: W tle widać najnowszy nabytek czyli spacebox w kolorze wnętrza! Domyślnie będzie lodówką na moje super mocne chłodzone Lech Free :decayed: Coś tam Trepek jeszcze wspomina, że czeka na paczkę z Aso, która jedzie z centrali z Niemiec a jest to osłona ręcznego z półką (na moje okularki przeciwsłoneczne, sasasa!) Ale Trepek coś wspominał, że to na telefon...


7f695ecdf36af256med.jpg


39b2e082a62eab5cmed.jpg


90cac8b136498cbbmed.jpg


d896fd68d01b0fcamed.jpg


4cc456f750d1b9d2med.jpg


bae9e4eaf0fb3209med.jpg


2073862d76434e0fmed.jpg


cad7b6be6726d190med.jpg


703381eecd033a83med.jpg

Edytowane przez trepkowa

Opublikowano

Brawo ;-) Dobra robota ;-)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :-)

Troszkę brudu w samochodzie było, szczególnie, że z tyłu poprzednia właścicielka woziła dzieci. Pod dywanikami i obiciami była zaschnięta cola i inne soki oraz spożywka.
Na szczęście to już za mną ;-) Wszystko ręcznie (na kolanach!) wyprane a same plastiki i podłoga aluminiowa przetarta do czysta za pomocą szmatki i plaka.
Całość trwała prawie 7h.
Opublikowano

nie chcecie do mnie przyjechać i tak wyczyścić A5? :decayed: przydałoby mu się wyjęcie foteli i odkurzenie pod nimi :grin:

Opublikowano

Dywan w A2 jest kilkuczęściowy? Dobre ;-)

Opublikowano
  • Autor

@jedrekx

Jeśli by to połączyć ze zwiedzaniem północnej części kraju to można by uczynić coś dobrego i pożytecznego :D

@OGr

Z racji podwójnej podłogi dywan musiał być dwuczęściowy ;-) A dokładnie to 3 częściowy, bo jest część kierowcy, pasażera i tył. Z czego dwie pierwsze wyciąga sie w minutę.

Opublikowano

Jak sobie przypomnę targanie dywanu w A3 to aż mnie głowa zaczyna boleć.

Opublikowano
  • Autor

To samo w A4 B5 było podczas wyciągania dywanu - strasznie dużo pracy.

Znowu w A2 większość rzeczy trzyma się na zatrzaskach więc jest tylko pyk-pyk i wychodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.