Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki.

Już powoli dochodzę do ładu z dodatkami chromowanymi :-)
Jeszcze brakuje tylko sportowych nakładek na pedały, przełączników szyb z chromem i poziomych kresek na uchwytach na kubek.
863b65fc847e51ebgen.jpg 263ee639366c3261gen.jpg
Opublikowano

Witaj!

Piękna robota z A2-ką!

Wnętrze jak w TT-ce!

Jeszcze czarna podsufitka by się przydała :D

Ile waży A2 w Twojej wersji silnikowej?

Zdaje się, że leciutkie jest, powinno się fajnie odpychać?

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję!

No fotele przednie są z TT :-) Mega wygodne stołki.

Samochód waży ok 1 tony co w połączeniu z 90KM i 210NM daje sprint do setki w 10s z groszami (chyba fabrycznie jest 10.5s).

Pasuje mu wrzucić jakiś lepszy program, co prawda cudów z 3 cylindrów nie osiągnie się ale myślę, że okolice 110KM i 250-260NM są jak najbardziej realne, co przy masie 1 tony zrobi miłego miejskiego pomykacza.

Opublikowano

Co to za zmiana audio nastąpiła?

Opublikowano
  • Autor

To poczciwy Concert III. Polowałem na Symphony III ale ktoś mnie ubiegł z zakupem :/ A interesował mnie jedynie Concert/Symphony z prostokątnymi przyciskami a nie z zaokrąglonymi, jakie np. były w TT albo A3 8P.

Opublikowano

a czemu jednak nie RNS-D?

Opublikowano
  • Autor

Żona powiedziała, że musi być mp3 w radiu.


Radio odkodowane, zadziałało :-)
44abb0ef285ec545gen.jpg 8df3d0d801857455gen.jpg
Opublikowano

Co tam za błąd na blacie?

Opublikowano
  • Autor

Sporadyczny błąd komunikacji z klapą gaszącą :/

Opublikowano

Nie przesadzaj z mocą i niutonem bo sprzęgło i skrzynia słabe.

Opublikowano
  • Autor

Jak padnie skrzynia to będzie swap na skrzynię 6g z passata, oznaczenie np. MYP.

http://www.a2oc.net/forum/showthread.php?25919-New-6-speed-gearbox-method-passat-11-onwards-MYP-gearbox

U mnie jest taka dziwna przypadłość, że na puszczonym sprzęgle strasznie słychać jakieś pracujące łożysko, dźwięk całkowicie ustaje jak się wciśnie sprzęgło.

A do sprzęgła to pewnie nic większego od sprzęgła w tym pierdku nie podpasuje :/

Nie myślę o jakiś mega mocach, 110KM i 260NM by stykło.

Opublikowano

Łożysko oporowe słychać

Opublikowano

Oporowe to słychać na wciśniętym a nie na "puszczonym" to bardziej zajeżdża standardem w grupie VAG w silnikach poprzecznych czyli łożyskowaniem wałka głównego... Mam tak i polówce AXR 101KM i miałem w Borze ARL 150KM i Golfie AJM 115KM - jeździć aż padnie i albo zrobić (na nowych częściach nie opłacalne vhyba że kochasz auto bardziej jak żonę) albo sprzedać...

Wybierak od czego w ten czas pasuje ? Do wymiany tylko skrzynia i wybierak czy w ten czas też inne sprzęgło, rozrusznik, dystans skrzyni i inne duperele ???

Edytowane przez alvaro

Opublikowano
  • Autor

Wybierak pasuje chociażby od Polo. W sumie skrzynia z polo 6g również powinna podejść P&P.

Co do rozrusznika i innych rzeczy to nie wyczytałem, by ktoś na angielskim forum to zmieniał więc przyjąłem, że pasuje to P&P. Sprzęgła też nie zmieniali, raczej zostawał dwumas z ATLa (ktoś nawet pytał, czy jest możliwa konwersja takiej skrzyni do 1.4 TDI 75KM ale już nie pamiętam, co mu odpisali, muszę znowu wczytać się w temat).


Przeczytałem topic na angielskim forum.

- pierwsza zamiana dotyczy się wersji 75KM, na drugiej stronie uzytkownik PaulA2 dokładnie opisał zmianę w wersji 90KM. Elementy, które należy dorobic to mocowania pod cięgna zmiany biegów, przerzucic flansze pod przeguby wewnetrzne i tyle.

Aż dziw.

Czegoś nie rozumiem, wersja 75 ma mniejsze sprzeglo niz 90'tka (dodatkowo ta druga ma dwumase) i nigdzie nie pisali, ze gdzieś by rozrusznik nie pasował.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Spryskiwacze mgiełkowe:

466bc3e62b32c366med.jpg

Ale to nie koniec zmian przewidzianych na ten rok, w kolejce jeszcze są dystance i zderzak ze spryskiwaczami.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

f216b9691b7c3deagen.jpg

 

Wymiana uszczelnien pod pompkami.

Opublikowano

Witaj, 

Ładnie działasz.

PS. Spryski mgły mały mod a cieszy ;D

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Dziekuje :)

A2 to dupowóz, który codziennie pokonuje 100km więc dobrze, jak wszystko gra w tym samochodzie. Dzisiaj pewnie wpadnie jakis soft.

Opublikowano

Witaj,

Wrzuć fotki jak autko się obecnie prezentuje.

Czy w A2 był pakiet S-line?

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Postaram się niedługo zrobic duży update.

Tak, A2 miało wersję S-Line z czarną podsufitką.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.