Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Uszczelnione + wyregulowane pompki oraz soft - 115KM i 270NM. Całkiem wystarczające do sprawnego poruszania się po trasie :)

 

c12537847d948318gen.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ladna seria byla :)

Jakas roznica w przyspieszeniu? :D

Opublikowano
  • Autor

Muszę nagrać filmik z przyśpieszaniem :) Ale pewnie progres jest.

Opublikowano

Pierw było "bruuuuuummmm...." a teraz jest "bziuummm" :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Aktualizacja wyglądu [emoji57] w końcu Zlot był to i foty mamy extra by A4Tomek :)
972354d8c1f77d39f5d653aebb18b0d1.jpg
 

Opublikowano
  • Autor

Świetny zlot :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Siemka,

Fajne to Wasze bejbi A8 :thumbup1: bezawaryjności życzę i powodzenia w dalszych pracach :wink:

Pozdrawiam :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dziekujemy!

Narazie A2 dzielnie sluzy Nam jako daily car i codziennie pokonujemy nim prawie 100km na dojazdach do pracy. Co prawda powoli jakies mankamenty zaczynaja wychodzic ale sa to proste rzeczy - klocki przod, lozyska amortyzatorow, wentylator wentylacji wewnetrznej no i chyba powoli dwumas daje o sobie znac :/

Opublikowano

Witajcie,

Fajne autko a po fotkach widać, że właściciele prawdziwi pasjonaci,

Pozdrawiam

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

Grzesiek czyściłeś egr ? Jest tam jako taki dostęp  do odkręcenia go od przodu czy trzeba robić to na podnosniku ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Czyściłem :)

Idzie dojść od góry silnika. Trzeba odkręcić rurę z powietrzem do kabiny (jedna albo dwie śruby od tej rury są pod podszybiem ale idzie do nich dojść małą grzechotką). I pamiętam, że potrzebowałem lusterka bo nie mogłem jednej śruby z tyłu ale tak to jakoś się dało.

Opublikowano

aha czyli idzie :decayed: śruby od  rury powietrza widziałem ale myślałem czy nie jest  jeszcze lepszy dostęp po odkręceniu podszybia... no nic będę działa :hi: 

 

Jakieś nowości w A2 ? :decayed: 

Opublikowano
  • Autor

Dziargamy kilometry (po 100 dziennie) i tyle ? W sumie to tylne hamulce przeszły regeneracje:

- zaciski zregenerowane i pomalowane przez @Dev (polecam)

- tarcze zimmerman

- klocki breck

Pasuje powoli za przednie zawieszenie się wziąć (poduszki amortyzatorów i łożyska, łożyska w przednich kołach). Pewnie nowe gumowe tuleje na stabilizator. Ale to wszystko jak będę miał czas ?

 

Opublikowano

Również robiłem u DEV i profii robota wiec rozwniez mogę polecić :) 

jak te klocki się sprawują ?

Opublikowano
  • Autor
18 minut temu, Norbas napisał:

jak te klocki się sprawują ?

Spoko działają. Jakoś nie widzę, by pyliły albo wydawały nieporządne dźwięki. Więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kolejne 1.8t :kox: wariaty :decayed: 

4607EFEA-2BF9-4DAE-A55D-B854CA986423.jpeg

Edytowane przez Norbas

Opublikowano
  • Autor

Kto zrobil tego swapa? Ciekawi mnie jak rozwiazali lapy i poloski :) tak czasami mysle ze jak padnie mi 1.4 to wrzuce jakiegos avfa ;)

Opublikowano

Nagah. W ogóle to on ma porobione te a2... 

http://www.stanceworks.com/forums/showthread.php?30938-The-rise-of-a-Lady-or-The-first-Audi-A2-build-thread-on-s-w/page7 więcej na instagramie... 

co do 1.9 to już chyba kilka sztuk jest... ja to myśle nad skrzynia nowa bo moja ma już dość... gdzieś ktoś pisał, ze skrzynia od paska pasuje ale nie moge tego znaleźć.,, ciekawe jak z mocowaniem itd ?

Opublikowano

1.9 to chyba najszybciej od polo by włożył co? Zmiana ecu i dołożenie kilku kabli. Ciekawe jak z łapami :decayed:  niestety w NO to nie poszalałby z montażem bo by tego nawet nie zatwierdzili... w pl można by się skusić :) 

Opublikowano
  • Autor

Znam tą czerwoną A2 :) Kiedyś mocno śledziłem jej temat ale ucichł. A tutaj taka bomba!

Pasują skrzynie z passata blue motion. Na A2OC jest cały temat o tym. Myślę też że skrzynie 6 biegowe z 1.9 TDI z pola by podeszły.

Wsadzenie 1,9 mysle, ze szybko by poszlo. Najlepiej wlasnie wziac silnik z polo albo... z ibizy FR o mocy 160KM :)

Kiedyś tak sobie rozkminiałem, że przecież zawieszenie w A2/Polo/Fabii/Ibizie jest takie samo. Te same wahacze, kołyska itp. Belka z tyłu jest taka sama.

Więc jakby tak wycentrować silnik w położeniu takim jak znajduje się normalnie w Polo + dorobić customowe łapy to by to mogło łatwo siąść.

Edytowane przez trepek

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.