Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty w lubuskim coś będzie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Czy u nas ktoś coś organizuje mianowicie jakiś spot bo chętnie bym się pisał :)

Opublikowano

W lubuskim zawsze cisza inni się bawią a lubuskie nie :facepalm:

Opublikowano

a jak na zakończenie sezony wszyscy się zjechali to ciebie nie było :)

wiosną na pewno będzie się coś działo najpewniej w niedziele, wtedy się tez chłopaki z elsuelo spotykają na Zielonogórskim makro ;)

zima martwy sezon

Opublikowano
  • Autor

a jak na zakończenie sezony wszyscy się zjechali to ciebie nie było :)

wiosną na pewno będzie się coś działo najpewniej w niedziele, wtedy się tez chłopaki z elsuelo spotykają na Zielonogórskim makro ;)

zima martwy sezon

Ok dzięki za info dajcie znać jak coś będzie na pewno wpadam :):):)

W lubuskim zawsze cisza inni się bawią a lubuskie nie :facepalm:

To jak to wygląda z tymi spotami bo zielony jestem a zawsze chciałem w czymś takim uczestniczyć. muszę spełniać jakieś normy czy jak ?.

Opublikowano

Co województwa to co innego zawsze się dzieje :)

Wszystko tez zależy od pory roku i pogody :)

Opublikowano

a jak na zakończenie sezony wszyscy się zjechali to ciebie nie było :)

wiosną na pewno będzie się coś działo najpewniej w niedziele, wtedy się tez chłopaki z elsuelo spotykają na Zielonogórskim makro ;)

zima martwy sezon

Ok dzięki za info dajcie znać jak coś będzie na pewno wpadam :):):)

W lubuskim zawsze cisza inni się bawią a lubuskie nie :facepalm:

To jak to wygląda z tymi spotami bo zielony jestem a zawsze chciałem w czymś takim uczestniczyć. muszę spełniać jakieś normy czy jak ?.

musisz spełniac takie normy, że chcesz przyjechać i pogadać :)

Opublikowano

a jak na zakończenie sezony wszyscy się zjechali to ciebie nie było :)

wiosną na pewno będzie się coś działo najpewniej w niedziele, wtedy się tez chłopaki z elsuelo spotykają na Zielonogórskim makro ;)

zima martwy sezon

Ok dzięki za info dajcie znać jak coś będzie na pewno wpadam :):):)

W lubuskim zawsze cisza inni się bawią a lubuskie nie :facepalm:

To jak to wygląda z tymi spotami bo zielony jestem a zawsze chciałem w czymś takim uczestniczyć. muszę spełniać jakieś normy czy jak ?.

musisz spełniac takie normy, że chcesz przyjechać i pogadać :)

I przede wszystkim pokazać swoje cacko :naughty:

Opublikowano

Panowie a jak temat został już poruszony to może sami zorganizujemy jakiegoś spota w ZG w najbliższym czasie? Aż tak srogiej zimy nie ma żeby nie móc chwile postać i pobajerować ;)

Opublikowano

Szkoda że nie ma mnie teraz w Lubuskim :facepalm:

Chetnie wpadł bym :)

Opublikowano
  • Autor

a jak na zakończenie sezony wszyscy się zjechali to ciebie nie było :)

wiosną na pewno będzie się coś działo najpewniej w niedziele, wtedy się tez chłopaki z elsuelo spotykają na Zielonogórskim makro ;)

zima martwy sezon

Ok dzięki za info dajcie znać jak coś będzie na pewno wpadam :):):)

W lubuskim zawsze cisza inni się bawią a lubuskie nie :facepalm:

To jak to wygląda z tymi spotami bo zielony jestem a zawsze chciałem w czymś takim uczestniczyć. muszę spełniać jakieś normy czy jak ?.

musisz spełniac takie normy, że chcesz przyjechać i pogadać :)

Hehehe no to dobre jest czyli warunkiem jest to iż muszę przyjechać fajnie mi pasuje :)

Panowie a jak temat został już poruszony to może sami zorganizujemy jakiegoś spota w ZG w najbliższym czasie? Aż tak srogiej zimy nie ma żeby nie móc chwile postać i pobajerować ;)

Dla chcącego nic trudnego :) dla mnie trochę lipa na zimowym kole wiecie jak to jest mieć dobre koło wtedy nie ma wątpliwości :decayed:

Nawiązując do "koła" macie coś ciekawego na swoich autach ???

Opublikowano

Ja tam na spoty nie jeżdżę tylko dla aut ale przede wszystkim dla ludzi, atmosfery i pogaduch :wink: Koła i cała reszta jest dla mnie mniej istotna... co nie zmienia faktu, że obecnie mam 18" na których jeździłem latem ale postanowiłem, że na kolejny sezon wpadnie 19" :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.