Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem po wymianie aku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy,po wymianie aku nie pali się na wyświetlaczu antenka ,godzinę i datę ustawiłem ręcznie,no chyba że do tej pory nie załapało sygnału radiowego i dlatego brak jej.Również nawigacja nie chce trybić tzn przy kliknięciu na wybrany adres nie chcę ruszyć,mówi coś po angielsku że jest coś nie aktywne,nie potrafię tego komunikatu napisać bo nie znam języka.Może ktoś w tej kwestii się wypowiedzieć?


Koledzy,po wymianie aku nie pali się na wyświetlaczu antenka ,godzinę i datę ustawiłem ręcznie,no chyba że do tej pory nie załapało sygnału radiowego i dlatego brak jej.Również nawigacja nie chce trybić tzn przy kliknięciu na wybrany adres nie chcę ruszyć,mówi coś po angielsku że jest coś nie aktywne,nie potrafię tego komunikatu napisać bo nie znam języka.Może ktoś w tej kwestii się wypowiedzieć?

Antenka wróciła na swoje miejsce i nawigacja też działa,przewiozłem tyłek i załapało sygnał,natomiast stan wyświetlenia ilości paliwa nieprawidłowo wskazuje.Mam ponad 3/4 baku stan z przed zmianą aku i zrobiłem dzisiaj 11 km a na kompie wyświetla że zostało na 600 km,jaka przyczyna?Wróci to do stanu prawidłowego?

Opublikowano

U mnie po wymianie aku zapaliła się rezerwa, mimo połowy zbiornika. Dotankowałem mu i po przejechaniu kilku km wszystko wróciło do normy

Opublikowano
  • Autor

U mnie po wymianie aku zapaliła się rezerwa, mimo połowy zbiornika. Dotankowałem mu i po przejechaniu kilku km wszystko wróciło do normy

Dzięki za odpowiedz,myślę że tak będzie jak piszesz,pozdrawiam.

Opublikowano

Są funkcje w module komfortu lub w innym module (moduł wskaźników - licznik), przez ustawienie których, na liczniku litrów paliwa można dokonać przesunięcia wskazania. Jeśli wcześniej tak było to ustawione, a teraz pokazuje inaczej, to może trzeba ponownie zakodować. Zapytajcie chłopaków z działu VAG - kodowanie wskaźnika paliwa.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.