Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Migające lampki wewnątrz autka:-/


Gandzior

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem z elektryką w aucie.

Mianowicie jak chcę otworzyć auto to centralny w porównaniu z drzwiami od kierowcy działa z opóźnieniem. Jak już otworzę auto to zapala mi się podświetlenie przycisków od klimy. przy odpaleniu auta lampki na licznikach (esp imo itd.) normalnie gasną. jak odpale światła pozycyjne czy mijania to nie pokazuje mi się lampka sygnalizująca zapalone światła. Gaśnie i zapala się lampka od ręcznego. Nie działa centralny, szyby, klakson i wycieraczki. Tlko światła mijania, drogowe i pozycyjne działają. Z silnikiem jest wszystko ok. Po ok. 20 min wszystko wraca do normy. Filmik pokazuje co się dzieje w środku auta.

Dodam że auto oddałem do aso i wymienili mi kostki przy ecu bo powiedzieli że był zalany. Nic to jednak nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aso sprawdzili mi ecu i moduł komfortu i powiedzieli że ecu był zalany bo nawet poziom wody na rdzawo w skrzynce był zaznaczony ale mówili ze ecu i moduł jest sprawny. A co to jest ten mce, gdzie się znajduje i czy mogę zamiast vaga użyć AUTOCOM-a CDP+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Gandzior' timestamp='


Dodam że auto oddałem do aso i wymienili mi kostki przy ecu bo powiedzieli że był zalany. Nic to jednak nie dało.

co to za ASO , że wymienili kostki, skasowali i powiedzieli że ECU zalane ?

Dooopa , nie diagnoza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bell23 oni powiedzieli że był zalany ale ze sterownik był zalany. sprawdzili go i powiedzieli że jest sprawny tylko te kości w które wpina się ecu były aż zielone od osadu w środku ( tzn styki).

wladi myślę że kopne w d... to aso i chyba zacznę sam wymianę od najtańszego modułu czyli to co piszesz. A jeżeli chodzi o błędy to na autocomie wyszły mi cuda bo chyba z 10 błędów w klimie mi wyszło + 10 błędów w dziale wyposażenie wnętrza i jeszcze z silnika mi pokazał błąd że czujnik spalania stukowego za wysoki sygnał. Edytowane przez Gandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że na różnych mce na końcu numeru jest literka (A,B,C,D,E). Ja mam 8E0 907 279 B . Czy mce z inną literka będzie pasował do mojego auta?


Wymieniłem moduł komfortu.Migotanie lampek ustało ale okazało się że pokazuje mi otwarte drzwi na fis na odwrót że jak otworze lewe to pokazuje mi że są otwarte prawe. i nie mogę zaprogramować kluczyków mimo że pokazuje mi na vagu że sygnał z kluczyków wchodzi do modułu ( pokazują się w vagu numerki jak nacisnę przyciski na pilocie). Czyżby kolejny uszkodzony moduł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...