Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

Temat napisany od nowa. Czas, by pokazać co się zmieniło i jakie są REALNE plany na przyszłość ;)

Krótki opis autka :

Sedan z 1997 roku. Silnik AFN 110ps w manualu. Kolor Z5/QL - niebieski ming perlisty.

Zakupiona w maju 2014 roku niedaleko Warszawy. Z początku A4 miało służyć jako ekonomiczny środek transportu, ale wszystko się zmieniło....

Stała się moją pasją i moim hobby. Mam nadzieję, że z czasem wyróżni się tak jak bym tego chciał.


Planowane mody :

- Kierownica od S4 B5 przedlift Zrobione
- Lampy przednie DEPO + HID 5000K Zrobione
- Radio Alpine + głośniki Alpine Zrobione
- Podświetlane kratki polift
- Gwint Zrobione
- Dobre koło ( najlepiej łopaty od RS6 ) Zrobione
- Dystanse

- Górna rozpórka Zrobione

- Lampy tylne II lift Zrobione
- Duże prawe lustro od Angola Kupione ( czeka na lakierowanie i montaż )
- Końcówki wydechów od A4 B6 1.8T Zrobione
- Polerka lato 2015 Zrobione
- Nowe fotele kubełkowe od A4 B5
- Pełny FIS Manetka kupiona

- Turbo AWX Zrobione

- Kolektor AWX Zrobione

- Usunięcie kata Zrobione

- Usunięcie EGR Zrobione

- Pompa wtryskowa 11

- Wtryski 216

- FMIC

- Dwumas od AWX + sprzęgło od AWX z kevlarem

- Program na 165ps

- Przyciemniane szybki

- Hamulce od S4 lub A6 C5

- Tunel polift 1din lub 2din + Navi



1. Zdjęcia po zakupie :

dyld6a8o.jpg


2. Zdjęcia po pierwszym woskowaniu :

yw8ohmix.jpg


15.08.2015

Dziś zostało zamontowane turbo od AWX z kolektorem oraz został wywalony EGR. Niestety sprzęgło i dwumas nie domaga więc po programie wyszło tylko 137ps i 296 Nm. Będziemy jechać na poprawki do EDC-tuning po wrzuceniu nowych gratów :cool:

Wykres :

5aibi3t5.jpg


18.08.2015

Dziś wpadło koło od RS6 oraz gwint MTS. Moim zdaniem wygląda zacnie :decayed:

c6tzjwt2.jpg

kds3rnnu.jpg

ypfm9uvd.jpg

rg3xfy5i.jpg

Na początku marca auto prawdopodobnie idzie pod młotek. Cena będzie oscylowała w granicach 7000 zł maks. Podaje info za wczasu gdyby ktoś coś szukał wtedy ;)

Edytowane przez Path

Opublikowano

Dobra baza do dalszych poczynań .

Dobry rumak dbaj o niego . Przebieg nieważny - ważny stan.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za dobre słowo :) dbam jak tylko mogę - brakuje tylko trzymania pod kocem :decayed:

Nie mogę się doczekać 'efektu końcowego' jednak każdy z nas wie, że zazwyczaj końca nie ma ;)

Opublikowano

ładne audi +

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzięki :) W przyszłym tygodniu robię konkretny przegląd + wszystkie filtry i płyny ;)


Witajcie B)

Robię mały update po okresie 'zimowym'. Od ostatniego posta sporo zostało zrobione w A4 tak więc załączam listę ;)

- Zrobiony kompletny przegląd ( graty zakupione od kolegi Dzika :hi: );

- Wymieniony płyn hamulcowy ;

- Wymienione wahacze przednie dolne oraz prawy tylni ;

- Wymienione przewody przelewowe oraz podciśnieniowe ;

- Wymieniona pompa wspomagania, bo poprzednia wyła ( dwa razy układ płukany z opiłków :shock3: ) ;

- Została uszczelniona pompa wtryskowa ;

Przy okazji wymieniłem już ramki na klubowe oraz żarówki od oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Oto efekt :decayed:

5novvm.jpg

Następny update z nowymi felgami na lato + może nowymi fotelami :wink:

Edytowane przez Pathord

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Super kolor, no i polerka sprawiła, że auto młodsze się zrobiło :]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie zauważyłem, że napisałeś ;) w sumie wątek trochę zapuszczony bo auto już jest bogatsze o wiele detali ;)

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Wiem, na spotach na bieżąco śledzę zmiany :P hue hue

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziś przyjechały koła i gwint :) Jutro zakładamy :banan:

b7ka6qpd.jpg

sbrcp2a3.jpg

Opublikowano

daj znać jak się jeździ na gwincie mtsa bo na razie mam sportowe amory tej firmy i nie nażekam

Opublikowano
  • Autor

Jutro przetestuje. Pewnie niemiło się zaskoczę, z resztą jak jeżdżę teraz na 1BA to odczuje sporą różnicę :grin:

Opublikowano

to jutro ma spocie obejrzymy?

Opublikowano
  • Autor

Tak :D

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

dobre koło, co do mts masa aut na tym lata wiec nie powinno byc bramatu z marginesem że to china.

Opublikowano
  • Autor

dobre koło, co do mts masa aut na tym lata wiec nie powinno byc bramatu z marginesem że to china.

Stwierdziłem, że jak się uczyć to na czymś nowym co ma gwarancję. Tutaj 2 lata więc powinno starczyć ;)

Podobno MTS jest bardziej 'miękki' od FK więc dlatego taki wybór.

Mimo tego, że to chinol to miło się zaskoczyłem, gdyż gwint solidnie zapakowany w eleganckie opakowanie, które nie sprawiało wrażenia budżetowego badziewia. Sam gwint wygląda na w miarę solidny. Wrzucam nowe odboje, więc też powinno lepiej się to ułożyć :)

Edytowane przez Path

Opublikowano

jaki koszt tego zawieszenia

Opublikowano

na allegro mts wychodzi niewiele ponad tysiąc złotych

Opublikowano
  • Autor

U kolegi Trewor87 dałem 1020 zł. Wszystko ogarnięte jak należy tak więc polecam zakup u niego. Sklep internetowy nazywa się venom24 :)

Opublikowano

oki dzięki,wrzuć foty jak to u ciebie siedzi,a i ogólnie ja jeżdżę na MTS tylko sport amory a nie gwint i jest dosyć wygodnie i dlatego pytam się o gwint ciebie jakie wrażenia z jazdy

Opublikowano
  • Autor

oki dzięki,wrzuć foty jak to u ciebie siedzi,a i ogólnie ja jeżdżę na MTS tylko sport amory a nie gwint i jest dosyć wygodnie i dlatego pytam się o gwint ciebie jakie wrażenia z jazdy

Za godzinę odbieram auto ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.