Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak podgrzewania tylnej szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam kolejny kłopot z elektryką w moim avancie

Pali mi cały czas bezpiecznik od podgrzewania tylnej szyby

Nie wiem czy dobrze myślę , że jest to tez powiązane z podgrzewaniem spryskiwaczy ?

Włącznik na klimatroniku świeci się normalnie jak go wcisnę , ale nie podgrzewa, po sprawdzeniu okazuje się że bezpiecznik przepalony, wymienię i po czasie znów się przepala ...

Miał ktoś coś takiego u siebie ?

Opublikowano

Sprawdź czy wiązka od zasilania szyby nie jest przetarta i robi zwarcie do masy.

Opublikowano
  • Autor

Przy klapie nic nie widać, wszystko wygląda okej

Wtyczki i reszta, prawie jak nowe

A którędy idzie przewód do klapy ? bo przy tych gumach co przechodzą od strony budy do klapy też nic nie widać

A pod ten bezpiecznik od podgrzewania coś może być jeszcze podłączone ?


Przez omyłkę wcisnąłem bezpiecznik 10 zamiast 5, skutkowało to szybkim, odnalezieniem co jest jeszcze podłączone pod ten bezpiecznik

Są to podgrzewane spryskiwacze, okazało się że wtyczki i same spryski są zaśniedziałe,

Jak na razie odłączyłem je, jeden lewy muszę kupić nowy, ten drugi może uda sie jakoś poczyścić

Ale niestety szyba dalej nie grzeje, sądzę że przez to że wsadziłem za duży bezpiecznik walnął jakiś przekaźnik ?

Jeśli dobrze myślę, to który to może być ?

Opublikowano

A na pewno zmieniasz właściwy bezpiecznik? Bo grzanie szyby jest to 26 bezpiecznik 30A, natomiast grzane spryski to 1 bezpiecznik 5A.

138fccec00e107c3.jpg

4fdba42abfe0fb7a.jpg

75b1b23ef05e625d.jpg

Edytowane przez SnOOpie

Opublikowano
  • Autor

:facepalm: no to kurna muszę to sprawdzić...

Naprawdę ostatnimi czasy taki galimatias robi mi się z elektryką, że co chwilę coś... nie nadążam ogarniać tego wszystkiego :angry:


Pany poratujcie bo normalnie oh.jeje

Sprawdzałem bezpiecznik 26 czyli podgrzewanie tylnej szyby i lusterka, bezpiecznik cały.

Sprawdzałem miernikiem.... jakby nie dochodził do niego prąd, ale najlepsze że włączyłem na panelu podgrzewanie i zapomniałem włożyć bezpiecznik, i sprawdzałem dotykowo lusterka i szybę, lewe lusterko nie podgrzewa, ale jest ono chyba walnięte, prawe było ciepłe, szyba tylna nie... więc skoro bezpiecznika nie było w skrzynce to jakim sposobem działało podgrzewanie lusterka ?

Dodam że prawe lusterko jest dokładka od anglika

Panel od climatronica jak naciskam podgrzewanie tylnej szyby to słychać jak coś się załącza, więc myślę że z nim wsio jest okej ...

Podpowiedzcie gdzie mogę szukać przyczyny ?

Jakieś przekaźniki czy co ?

Przewody gdzieś po drodze przetarte ?

:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.