Skocz do zawartości
IGNOROWANY

mts technik tanie i pytanie


hunter91

Rekomendowane odpowiedzi

nie będzie taczki. -35 to nie gleba i siądzie jak trzeba. Jeśli masz teraz 1BA to przyłóż sobie metrówkę od ziemi przez środek koła do nadkola i odejmij 35mm. Będziesz widział ile siądzie.

Rozumiem Twoje podejście do sprawy bo sam bałem się 18 i gleby ale obawy przed tym powodują przede wszystkim opinie ludzi którzy nigdy na czymś takim nie jeździli. -35 , fajny kulturalny amorek do tego i będzie cud miód. Pisze to ktoś kto przepierdzielił kupę kasy na testowanie różnych kitów xD

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra,mieszam w &&&& ale co to za zawias musze wiedziec bo kumpel mi chce to opachać niby 3 tys nowy :P

http://olx.pl/oferta/zawieszenie-gwintowane-audi-i-passat-b5-CID5-ID8qKSh.html#bd4430c74a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie SS to shit i nie jest tyle warte. W podobnej kasie kupuje się h&r czy kw. Poszukaj na necie ile nowe stoi. Po drugie pisałeś coś o komforcie a teraz propozycje gwintu podajesz? Po trzecie to gwint z paska B5 i tył nie pasuje do B5 tylko przód podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej okej,tylko pytam bo kumpel chce sprzedac to,no ale rozwiales moje watpliwosci

to brac tego vogtlanda ? zaznaczam ze narazie zakladam na seryjny amor

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny amor da jeszcze radę. Ja bym brał. Nie dam sobie głowy uciąć ale jeździłem na takich springach + amory bila B6 (albo B8) bodaj i było dla mnie odjazdowo. W tej cenie nic lepszego nie kupisz. to porządne springi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po krotkiej przerwie.
Plama ! zamowilem vogtlanda,okazuje sie ze juz nie jest dostepny-przynajmniej nie w tej cenie.
porponuja mi eibacha - 30 mm ale dla mnie to za wysoko 35 mm to mimimum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kiedy Ty go zamawiałeś? Pisałem z gościami z tydzień temu i była jeszcze jedna sztuka na stanie. Ktoś mi ją sprzątną sprzed nosa (chciałem je zamówić dla kumpla). Ja pisałem Ci o tym 16 stycznia więc miałeś od groma czasu żeby to sobie zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale przeplywke i dv zmieniałem kur co kupić teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to sedan to odpada ciekawe gość nie odbiera

Edit do sedana czyli lipa?

Edytowane przez hunter91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...