Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubezpieczenie A4 B5 1.8 125KM Pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio zakupiłem swój pierwszy samochód jest to Audi A4 B5 1.8 125 KM niestety kończy się już ubezpieczenie i mam parę pytań

więc tak mam 18 lat prawo jazdy zdałem około 2-3 miesiące temu chciałbym się dowiedzieć czy opłaca się ubezpieczać na mnie bo koszty byłby napewno wyższe mam też możliwość ubezpieczenia na ojca i chciałbym sie dowiedzieć jakie byłyby różnice w cenie tego ubezpieczenia ;) może jest tutaj jakiś agent ubezpieczeniowy który mi doradzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica bedzie duza a nawet bardzo duza :) Tylko ze jak ubezpieczysz na ojca to wtedy ty nie bedziesz mial znizek. A moze na wspolwlasnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie też tak myślę ale jest też coś takiego że jak się ma prawo jazdy min 3 lata to też jest coś taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź na ojca zarejestruj a siebie weź na współwłaściciela ;) Będziesz na ojcu zniżki robił, a i ubezpieczenie poszybuje w dół. Po skończeniu 25 lat niech ojciec Ci auto przepisze w formie darowizny i już możesz sobie ubezpieczyć na własny rachunek i na własnych zniżkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź współwłaściciela i ubezpiecz w Mbanku bo mają najlepszą oferte dla kierowców poniżej 25 roku życia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak ubezpieczalem 4 lata temu auto, wzialem brata ktory mial zaledwie 20% znizek ale mial wiek, ja bylem jako wspolwlasciciel i wzielismy ubezp w allianz direct. Wtedy jako jedyna firma nie brali pod uwage wieku wspolwlasciciela i wyszlo mnie wtedy oc 950zl z NW i z tylko 20% znizka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kuzyn ma agencje ubezpieczeniową i sam był w szoku kiedy mi najtańszą wyliczył za 700 zł a w m banku zaoferowali 400, różnica jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...