Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Afn 200/400 dwie szkoły

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Kompletuję graty do mojego afna i zastanawiam się, którą drogą pójść.

Wtryski 260 + brd czy może duże turbo i mniejsze wtryski?

Będę wdzięczny za wszystkie wady, zalety, za i przeciw.

Opublikowano

GTB17,mocna pompa wtryskowa (np.107J) wtryski 216/230 i bedzie 200/400

Opublikowano
  • Autor

Nie będzie mi podnosiło czapki?

Btw. to jest samochód, którym jeżdżę na codzień i po modyfikacjach też będę

Opublikowano

Zawsze moze Ci czapke podniesc..w seryjnych AFN wymienialem uszczelki ...zycie :)

216 Spanky troche male na 200KM ;)

Opublikowano
  • Autor

To który setup będzie bezpieczniejszy do samochodu, którym jeżdżę codziennie do pracy?

Opublikowano

BRD to juz przeżytek. Laduj 17 tak jak pisze Spanky + 230.

Wiadomo ze kazde auto po modach może przejeździć 100 tys i bedzie ok ,a drugie może paść po 2 tyś.

Opublikowano

216 Spanky troche male na 200KM ;)

jak mamy zmodyfikowana pompie to wcale do 200km 216 nie sa za male

i mamy do dyspozycji koncowki bosch ktore sa bardzo dobre jakosciowo :hi:

Opublikowano
  • Autor

brd podchodzi p&p, z gtb17 będzie sporo rzeźby prawda?

Opublikowano

brd podchodzi p&p, z gtb17 będzie sporo rzeźby prawda?

tak , GTB17 to juz sporo roboty w porównaniu z BRD ale GTB17 to juz inna liga i warto troszke mocniej pogrzebać przy aucie ....

Zawsze moze Ci czapke podniesc..w seryjnych AFN wymienialem uszczelki ...zycie :)

216 Spanky troche male na 200KM ;)

Rob555 , Boschowskie końcówki i mocna pompa (po przeróbce) i bedzie 200. ;)

Opublikowano
  • Autor

Czyli teoretycznie przy tych samych gratach na wtryskach 230 uzyskam troche ponad 200? Czy nie ma sensu pchac wiekszych wtrysków bo reszta nie nadąży?

Opublikowano

Rob555 , Boschowskie końcówki i mocna pompa (po przeróbce) i bedzie 200. ;)

Hmm moze i tak moze i nie...dla mnie to setup napiety jak baranie jaja :)

Wolalbym klientowi okolice 190KM obecac ...jakos lepiej sie pozytywnie zaskoczyc niz niemile rozczarowac ;)

A znam takich co jak bedzie za malo o 4KM to zaplacic nie beda chcieli :P ...

Co nie zmienia faktu ze wolalbym 180-190KM (albo i te 200 ;) ) na 216 boscha zrobionych z głowa bo to praktycznie bezawaryjne i bezobsługowe jak seria

Edytowane przez rob555

Opublikowano

Rob555 , Boschowskie końcówki i mocna pompa (po przeróbce) i bedzie 200. ;)

Hmm moze i tak moze i nie...dla mnie to setup napiety jak baranie jaja :)

Wolalbym klientowi okolice 190KM obecac ...jakos lepiej sie pozytywnie zaskoczyc niz niemile rozczarowac ;)

A znam takich co jak bedzie za malo o 4KM to zaplacic nie beda chcieli :P ...

Co nie zmienia faktu ze wolalbym 180-190KM (albo i te 200 ;) ) na 216 boscha zrobionych z głowa bo to praktycznie bezawaryjne i bezobsługowe jak seria

Zgadza się .

Ja tylko napisałem, że się da , a że z reguły rzadziej niż częściej to już inna para kaloszy ... ;-)

Zresztą jak motor kibel to i 230 nie pomogą jak i mocna pompa ... :grin:

ma być bezpiecznie i bezobsługowo, czy 190 czy 200 to juz bez róźnicy (nawet nie odczuwalnej) no ale fakt , czasami klient się uprze ... :decayed::facepalm:

Czyli teoretycznie przy tych samych gratach na wtryskach 230 uzyskam troche ponad 200? Czy nie ma sensu pchac wiekszych wtrysków bo reszta nie nadąży?

moc to nie tylko wtryski , ale pompa jak i kondycja calego motoru ....

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

Motor mam idealnie zdrowy. Ugram coś z tych 230¿?

I jak to wytrzyma sam silnik? Czy muszę coś dłubnąć żeby był bardziej wytrzymały? np. nowy wałek

Ktokolwiek? Jaka będzie różnica między 216 a 230 przy w/w gratach i zdrowym silniku? Stroił będę u chłopaków z CTR Tuning, więc program będzie zrobiony bardzo profesjonalnie.

Opublikowano

wróżek tutaj nie ma i nikt nie powie ile ugrasz i czy silnik wytrzyma .. wszystko wyjdzie podczas strojenia ... jak przekonany jestes ze wszystko jest mechanicznie w bardzo dobrym stanie to nie powinienś sie martwić o wynik 200+ ,tym bardziej na 230-tkach ... ale pamietaj pompa wtryskowa ma tu bardzo duze znaczenie

Opublikowano
  • Autor

wróżek tutaj nie ma i nikt nie powie ile ugrasz i czy silnik wytrzyma .. wszystko wyjdzie podczas strojenia ... jak przekonany jestes ze wszystko jest mechanicznie w bardzo dobrym stanie to nie powinienś sie martwić o wynik 200+ ,tym bardziej na 230-tkach ... ale pamietaj pompa wtryskowa ma tu bardzo duze znaczenie

A Ty co byś wrzucał? 230 czy 216? Bo jeżeli nie będzie wielkiej różnicy między 216 a 230 to wolę dać sobie siana z 230.

Opublikowano

Jaka masz pompe wtryskowa ?

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

Póki co standardową afna, ale kupuję taką jak wyżej napisałeś 107J

Opublikowano

na seryjnej 11-tce i moc powyzej 200 PS to bym wkladal 230-tki

jak zadowoli Cie ~ 190 PS to wkładaj 216-tki Boscha

tu masz przyklad podobnego zestawu na seryjnej 11-tce i 216 Bosch

http://www.edc-tuning.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=34:vw-bora-1-9-tdi-110-ps-silnik-asv&catid=12:modyfikacje&Itemid=105

Edytowane przez spanky

Opublikowano
  • Autor

A jak wygląda wtrzymałość seryjnych gratów? Od jakiej mocy będę musiał zakuwać?

Opublikowano

Ja Ci powiem tak :D

Kup pompe 11ke, turbo GTB17, wtryski 230 i sprzęgło AWX obij kevlarem da Ci to 200/400 :hi: będziesz miał to co ja, jeżdzic sie da jako tako :D

Odnosnie końcówek wtrysków,na jebaju teraz są juz rózne wersje 225,230,240,250,260,270, ostatnio 285 widziałem :decayed: tylko ciekawe jak z ich jakoscią :whistling:

A jak juz chcesz isć na maxa to gtb22+ jakieś wiadra(powyzej 0,230)

Gdzieś tam po drodze mozna wałek SDi zapodać, tylko gorzej z dostaniem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.