Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHL] parowanie


rafis

Rekomendowane odpowiedzi

chodzi o to, ze jak wlacze cieple ogrzewanie nawet na 20stopni to momentalnie szyby mam zaparowane ze nie mozna jezdzic. Filtr wymienilem dwa razy w ciagu tygodnia i dalej nic. Sprawdzalem pod filtrem obieg jest otwarty. Zaczelo sie to od momentu jak oddalem auto do odgrzybiania klimy, jakies dwa miesiace temu, tylko dopiero teraz wlaczylem cieplo, bo predzej nie bylo potrzeby. Czy moze tam cos spieprzyli? Moze mial ktos to samo, musze szybko to rozwiazac bo rano na zimnym nadmuchu to nie fajnie sie jezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Objawy jak przy uszkodzeniu wymiennika ciepła (nagrzewnicy) chociaż możliwe że w nawiewach zostało Ci troche środka odgrzybiającego i dopiero teraz paruje.Miałem identyczny problem, na szczęście okazało się że to środek w nawiewach i na drugi dzień bylo już OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też szyby parują obojętnie, czy dmucham ciepłym czy zimnym, jednak nie mam tego problemu rano a raczej wieczorem a zwłaszcza gdy pada deszcz. zauważyłem, że szyba odparowuje momentalnie po wciśnieciu w troniku przycisku odpowiadającego za przednią szybę, wtedy jednak załącza się klima.

więc o co chodzi??

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat wielokrotnie poruszany na forum wystarczy :szukaj: a moze by tak sprubowac umyc szybki od wewnatrz bo o ile wiem to para sie osadza nie na szybach a na brudzie plak itp przy myciu tapicerki osiada na szybach do niego przykleja sie brudek i pozniej szybki paruja jak pada deszcz po od srodka grzeje a od wewnatrz jest ciepelko i paruja :decayed:[br]Dopisany: 18 Październik 2008, 03:04_________________________________________________zewnątrz jest zimna szyba wewnatrz wmiare ciepla i paruja i bedol parowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...