Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 stukanie podczas jazdy


redshadow123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Audi z 1999r Avant wahacze wymieniane 15tyś km temu. Chodzi mi o stukanie w lewym kole podczas jazdy, jak sie przyspiesza to tego niesłychać, ale jak sie jedzie ze stała prędkościa to słychać stukanie tak jakby synchroniczne do obrotu koła, jak sie szybciej jedzie szybciej stuka. Troszke mnie to stukanie zmartwiło, gdy naciskam hamulec stukanie ucicha. Jutro zamierzam sprawdzić na kanale co i jak ale może jakiś ciekawy pomysł co to może być chociaż na co zwracać uwage by sie przydał ;) z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wahacze w porządku to ja bym posprawdzał najpierw przeguby. Pytanie czy nagle zaczęło stukać czy wcześniej też były jakieś objawy. Ja jak miałem mocno zużyty zewnętrzny przegub to stukało też przy jeździe prosto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stukanie nagłe, jade sobie prosciutką droga sciszam muzyke i uszłyszałem własnie takie stukanie, potem po przejechaniu 20km bo musiałem dojechać do domu było czuć jakby stuki, wibracje na podłodze. Przy skrecaniu nic nie stuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro popatrze co było i dam znać ;) a możliwe że padł przegub wewnetrzny? Dodam ze mam automat 4 biegowy.


Dzisiaj sprawdzałem na kanale i okazało sie że przegub wewnetrzny, ruszając pólosia było słychać stukane własnie w wewnetrznym przegubie. Jakiej firmy najlepiej kupić? Czy jest może na forum ktoś kto prowadzi sklep/sprzedaż itp. ogolnie zaufany sprzedawca? Bardzo prosiłbym o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...