Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

startowa dawka paliwa.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dołączam zdjęcie przy rozgrzanym silniku pokazuje na 5 kanale 18,6mg, czy nie za dużo, mało ?


fdd3036366c4ed642a9120417670dd1c.jpgf562826cbb5c60b3f530ddbaf3fd9678.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Ja mam tak samo i nie mam problemów z odpalaniem na ciepłym silniku.

Opublikowano
  • Autor

Bardziej chodzi o zimny silnik przy -10 i mniej ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A co sie dzieje?Ja na zimnym mam ponad 20 mg

Opublikowano
  • Autor

Jak miałem u siebie mrozy to trochę długo kręciłem rozrusznikiem, aż załapał

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mało konkretów...co wypuścił z wydechu?swiece sprzwdzone?jakie korekcje pompek,bipy?

Opublikowano
  • Autor

Już teraz dokładnie nie pamiętam. Sprawdzę jak będzie mróz, teraz zmieniłem dawkę na pierwszym kanale na 3,6 bo miałem 2,8 więc zobaczymy, może to było to. p.s po zmianie silnik ciszej pracuje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

To teraz chyba bedzie mułowaty wydaje mnie się....

Im mniejsza dawka tym wiekszego kopa ma...jest to odwrotnie proporcjonalnie.

Opublikowano
  • Autor

Tak to już wiem, natomiast teraz nie czuć smrodu z wydechu przy odpaleniu na zimne ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

doczytałem ze ty masz afn-a wiec to nie bedzie wplyw dawki...sprawdz wtryskiwacze,pompe...

Opublikowano

Bardziej chodzi o zimny silnik przy -10 i mniej ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to sprawdz statyczny kat wtrysku , dawke startowa zostaw w spokoju ...

Opublikowano

Ostatnio zauważyłem ze u mnie kąt waha się ok 43-47. Czy to może mieć znaczący wpływ na opdalanie. W mrozy dłużej kręcił w tym roku. Bawiłem sie tez dawką startową i dalem na max. ale niewiele pomogło. Aku tez nowy ma 2 tyg. Varta 77Ah 780A. Więc prądu pod dostatkiem.

Opublikowano

fabrycznie 49-51,mógłbyś trochę podnieść

Opublikowano

A swiece zarowe jak ?

Opublikowano

Świece mechanizator sprawdzał przy rozrządzie probówką powiedział że dobre(20 tysi temu). No nic poprawie jeszcze kąt wtrysku i zobaczymy. Bo tak przy - 15 jak było to tak z 5 sek kręcił i odgłos jakby chciał załapać a nie mógł.

Opublikowano

Rozrusznik do sprawdzenia.

Opublikowano

Tez był regenerowany 2 lata temu.. I opcje powoli się kończą..

Opublikowano

Świece mechanizator sprawdzał przy rozrządzie probówką powiedział że dobre(20 tysi temu). No nic poprawie jeszcze kąt wtrysku i zobaczymy. Bo tak przy - 15 jak było to tak z 5 sek kręcił i odgłos jakby chciał załapać a nie mógł.

Jednak stawiam na swieczki , kiedy wymieniales ?

Opublikowano

filtr paliwa? zaworek zwrotny? świece wykręć i sprawdź to tylko kilka min..

Opublikowano

Świece mechanizator sprawdzał przy rozrządzie probówką powiedział że dobre(20 tysi temu). No nic poprawie jeszcze kąt wtrysku i zobaczymy. Bo tak przy - 15 jak było to tak z 5 sek kręcił i odgłos jakby chciał załapać a nie mógł.

Jednak stawiam na swieczki , kiedy wymieniales ?

Świeczki maja z 80 tysi. przy poprzedniej wymianie rozrządu. No nic wymienię to niewielki koszt. Filtr paliwa zmieniany przed zimą w listopadzie. Zaworka zwrotnego nigdy nie sprawdzałem. Zacznę od świeczek zobaczymy. Beru zakupić?

Edytowane przez harley22

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.