-
[AFN] problem z pompa, nastawnkiem
tu masz ładnie napisane http://www.turbo-diesel.pl/zrob_to_sam/25/,co do dawki to już zależy co chcesz,auto zrywniejsze 2,2 - 2,8 bądz pośrednie zalecane 3,6,powyżej 4.0 to będzie trochę mułowate,ustaw na 3,6 i będzie git zawszę vagiem możesz dokonac małej korekty
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
U siebie w galaxym 1.9 AFN posypała się pompa wtryskowa,miałem zapasową od 1Z i taką wstawiłem,auto jeżdzi jak muł,przypominam że turbawka siedzi od 1Z i na ori gratach z AFN spokojnie dawała rady.Jeszcze jakbyś wymienił pompę z afna to byś poczuł różnice
-
startowa dawka paliwa.
fabrycznie 49-51,mógłbyś trochę podnieść
-
komunikacja bluetooth OBD II
zwykły kabel kkl usb od viaken do tego vag com 311.2,google pomoże
-
vag com kody błędów szukam
przetwornice koledze oddałem za darmo,a tu mam małego pda i mogę się z nim wozić i robić podglądy,parametrów,logi itd... tego pda wykorzystuje też jako navi.Nie jestem zwolennikiem plątających się kabli,koszt nie wielki dla dłubających bo w tej cenie można kupić najtańszy kabelek kkl na ale...o za 35zł
-
kąt wtrysku po wymianie pompy AFN
naładuj aku,i po trochę przestawiaj pompę w stronę silnika, przyłap ją na jedną śrubę i próbuj odpalać i tak w kółko aż zagada,najlepiej jakbyś robił to z pomocnikiem,na odpalonym przestawiać pompę aż na vagu ustalisz prawidłową wartość.Niedawno u siebie wymieniałem pompę i to samo,2 dni walki z ustawianiem kąta,dodatkowo poluzowałem przewody wtryskowe bo z regulacją miałem problemy,przewody stawiały duży opór.
-
vag com kody błędów szukam
ja mam ver. 1.1.4 i aktualnie wgrany 1.1.6 spolszczony,kabel to zwykły vag rs232,lutowałem na płytce uniwersalnej i nie mieścił mi się do wtyczki obd2,więc wsadziłem go do obudowy zasilacza kabelek do pda zarobilem we wtyczkę ładowania pda by nie kombinować z kablami rs232,bo i tak tego fejsa nigdzie indziej nie będę podłączał. Te ver. vagchecka będą gadać z tym fejsem,jest jeszcze ver.2.1 ale to już z vag-can z tego co wiem. Masz może ver, 1.2 chętnie bym przygarną
-
vag com kody błędów szukam
potrzebuje by błędy wyświetlały po polsku,potrzebuje do vagcheck,z pomocą kolegi z forum SGA odpaliłem program na PDA i działa zaje...cie,latanie z lapkiem z padniętą baterią i przedłużaczem mam już za sobą,tu są fotki tylko kiepskiej jakości http://www.fotosik.pl/u/blabson/album/1721334auto to galaxy 1.9tdi
-
vag com kody błędów szukam
Witam.jw, poszukuje kody błędów w pliku BIN po polsku do vag-coma
-
Samodzielna wymiana uszczelki pod glowicą
kup zestaw torksuw Yato jakieś 75zł dawałem i napierdzielam nimi wszystko,co do dokręcania głowicy spokojnie dają rade,jak masz głowicę na stole to było by małe zabójstwo żeby nie wymienić uszczelniaczy,jak masz spawarkę to taki klucz do ściągania zaworów sobie zrobisz,popatrz na necie jak to wygląda i spokojnie dasz rade wymienić samemu,albo zapłacić tym niby szpecom od głowic i nie słuchaj co oni pier...ą
-
Samodzielna wymiana uszczelki pod glowicą
Jak już robisz to zrób porządnie i wymień uszczelniacze zaworów,koszt niewielki a będziesz miał pewność że te stare niedługo puszczą
-
Bład 17970 po czyszczeniu nastawnika..i migająca kontrolka świec.
a co ma kontrolka świec do zapowietrzenia,jak miał problemy z lutowaniem to już wiesz co mu dolega,posprawdzaj luty sam albo przy nim
-
Bład 17970 po czyszczeniu nastawnika..i migająca kontrolka świec.
ściągnij kopułke z nastawnika i odkręć tą czarną osłone co odizolowujje styki,zobacz czy lut na jakimś styku nie puścił,używałeś kwasu do wytrawienia ?
-
Nowe Wisco problem?
jest zimno i nie ryzykowałem więc leżała w ciepłym kilkanaście godzin i jest dobrze,a tą maxgear założyłem i odpaliłem i d*pa poszła do zwrotu,a te ze spręzynką to jakieś lipne dlatego takich nie brałem
-
Nowe Wisco problem?
zalożyłem tego mayle i śmiga,odstawiłem go na kilkanaście godzin w pionie bo jak wziełem ze sklepu to też było zasprzęglone,przed tym kupiłem też używkę z tym ślimakiem i też było zasprzęglone więc poszło pod młotek bo chciałem zobaczyć co tam jest
blabson
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta