Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ahu brak połaczenia z ecu?


menda321

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie jestem tu nowy i prosze o wyrozumialosc;) mam problem w moim audi a4 b5 1997r 1.9 tdi AHU a mianowicie nie moge sie połaczyc z ecu mam wywalony immo z klimatronikiem i licznikiem sie lacze normalnie moze wie ktos co zrobic zeby udalo mi sie z połaczeniem... pozdrawiam;)


witam ponownie jest tu jakis znawca tematu??? prosze o pomoc;) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego po pierwsze to raczej nie ten dział, a po drugie to czy problem się pojawił po wywaleniu immo? Jeśli tak to raczej pewne, że ktoś spaprał robotę.Jakim programem się łączysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest ustawiony program pewnie i interface nie czyta napisz jaki program i jakie wartosci masz w ustawieniach (start baud, KW2, char int)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest ustawiony program pewnie i interface nie czyta napisz jaki program i jakie wartosci masz w ustawieniach (start baud, KW2, char int)

wiec tak program polski vag 4.9 lub vag com 409.1 lub wag com 311-2 w audi tt 1.8 t mojej kolezanki łacze sie normalnie z ecu tylko z moim mam problem imo wywalał mi elektromechanior zawolal za to 400zl ale robil mi abs tez wiec zaplacilem... gdzie znajduja sie te ustawiania (start baud, KW2, char int) bo chyba jestem zielony w tym;p ale odrazu rzymu nie zbudowali:0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli łączysz się u siebie z klimatronikiem, licznikiem i w innym audi z sterownikiem silnika to wina nie leży po stronie programu diagnostycznego. Za 300 złotych to kolega z rodzimego forum wywala immo i masz w tym czipsa na jakieś 20 PS. Ja u Niego za immo w ośmibitowcu do zetorka placiłem 80 zł i mam pewność, że jest to zrobione profesionalnie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej niech kolega zapyta tego elektromechanika w jaki sposób to immo wywalił. Bo jak zalożyl jakiś dziwny emulator i skroił cztery stówy to ja bym mu do d...y nakopał.Do tego potrzebny jest programator, po wylutowaniu trzeba zmienić wartość komórek pamięci.Jak masz emulator to Ci skasował połączenie ze sterownikiem silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie jestem tu nowy i prosze o wyrozumialosc;) mam problem w moim audi a4 b5 1997r 1.9 tdi AHU a mianowicie nie moge sie połaczyc z ecu mam wywalony immo z klimatronikiem i licznikiem sie lacze normalnie moze wie ktos co zrobic zeby udalo mi sie z połaczeniem... pozdrawiam;)

witam ponownie jest tu jakis znawca tematu??? prosze o pomoc;) :(

Najlepiej niech kolega zapyta tego elektromechanika w jaki sposób to immo wywalił. Bo jak zalożyl jakiś dziwny emulator i skroił cztery stówy to ja bym mu do d...y nakopał.Do tego potrzebny jest programator, po wylutowaniu trzeba zmienić wartość komórek pamięci.Jak masz emulator to Ci skasował połączenie ze sterownikiem silnika

no to ladnie mam nadzieje ze tak nie jest;/ moze znacie na dolnymslasku kogos kto tanio i dobrze by zrobil program ??? jak wstane bo jestem po nocce to sie bede bawil ze zmianami w ustawieniach na 311.2 dam znac co i jak pozdro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...