Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ahu brak połaczenia z ecu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam serdecznie jestem tu nowy i prosze o wyrozumialosc;) mam problem w moim audi a4 b5 1997r 1.9 tdi AHU a mianowicie nie moge sie połaczyc z ecu mam wywalony immo z klimatronikiem i licznikiem sie lacze normalnie moze wie ktos co zrobic zeby udalo mi sie z połaczeniem... pozdrawiam;)


witam ponownie jest tu jakis znawca tematu??? prosze o pomoc;) :(

Opublikowano

Kolego po pierwsze to raczej nie ten dział, a po drugie to czy problem się pojawił po wywaleniu immo? Jeśli tak to raczej pewne, że ktoś spaprał robotę.Jakim programem się łączysz?

Opublikowano

nie jest ustawiony program pewnie i interface nie czyta napisz jaki program i jakie wartosci masz w ustawieniach (start baud, KW2, char int)

Opublikowano
  • Autor

nie jest ustawiony program pewnie i interface nie czyta napisz jaki program i jakie wartosci masz w ustawieniach (start baud, KW2, char int)

wiec tak program polski vag 4.9 lub vag com 409.1 lub wag com 311-2 w audi tt 1.8 t mojej kolezanki łacze sie normalnie z ecu tylko z moim mam problem imo wywalał mi elektromechanior zawolal za to 400zl ale robil mi abs tez wiec zaplacilem... gdzie znajduja sie te ustawiania (start baud, KW2, char int) bo chyba jestem zielony w tym;p ale odrazu rzymu nie zbudowali:0

Opublikowano

311.2 wejdz w opcje i tam są te ustawienia:)

Opublikowano

Jeżeli łączysz się u siebie z klimatronikiem, licznikiem i w innym audi z sterownikiem silnika to wina nie leży po stronie programu diagnostycznego. Za 300 złotych to kolega z rodzimego forum wywala immo i masz w tym czipsa na jakieś 20 PS. Ja u Niego za immo w ośmibitowcu do zetorka placiłem 80 zł i mam pewność, że jest to zrobione profesionalnie,

Opublikowano

mnie wywalało jak miałem program przestawiony :naughty:

Opublikowano

Najlepiej niech kolega zapyta tego elektromechanika w jaki sposób to immo wywalił. Bo jak zalożyl jakiś dziwny emulator i skroił cztery stówy to ja bym mu do d...y nakopał.Do tego potrzebny jest programator, po wylutowaniu trzeba zmienić wartość komórek pamięci.Jak masz emulator to Ci skasował połączenie ze sterownikiem silnika

Opublikowano
  • Autor

witam serdecznie jestem tu nowy i prosze o wyrozumialosc;) mam problem w moim audi a4 b5 1997r 1.9 tdi AHU a mianowicie nie moge sie połaczyc z ecu mam wywalony immo z klimatronikiem i licznikiem sie lacze normalnie moze wie ktos co zrobic zeby udalo mi sie z połaczeniem... pozdrawiam;)

witam ponownie jest tu jakis znawca tematu??? prosze o pomoc;) :(

Najlepiej niech kolega zapyta tego elektromechanika w jaki sposób to immo wywalił. Bo jak zalożyl jakiś dziwny emulator i skroił cztery stówy to ja bym mu do d...y nakopał.Do tego potrzebny jest programator, po wylutowaniu trzeba zmienić wartość komórek pamięci.Jak masz emulator to Ci skasował połączenie ze sterownikiem silnika

no to ladnie mam nadzieje ze tak nie jest;/ moze znacie na dolnymslasku kogos kto tanio i dobrze by zrobil program ??? jak wstane bo jestem po nocce to sie bede bawil ze zmianami w ustawieniach na 311.2 dam znac co i jak pozdro:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.