Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seryjne czy obnizajace sprezyny Proszę o pomoc w sprawdzeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , czy moze ktos powiedzieć co to za sprezyny ? byly w moim aucie audi a4 b5 przedlift sedan 1.9 tdi

3d1ed8676808.jpg

Opublikowano

Na pewno nie seria, po kolorze wygląda na sprężyny vogtland-a :wink:

Opublikowano

100% vogtland. Pewnie dość komfortowe jak na obniżone.

Opublikowano
  • Autor

ile moga byc warte ?

Opublikowano

Komplet przód/tył?

Opublikowano
  • Autor

tak

Opublikowano

Musisz się upewnić ile obniżają auto. Ciężko powiedzieć. Gdybym szukał takich nie dałbym więcej niż 250-300 z wysyłką.

Opublikowano

jak na nich audi wygląda dodaj fotkę jak możesz i jak z komfortem jazdy jest

Edytowane przez damian111

Opublikowano

Kolego jeśli myślisz o ich zakupie a auto u zakładającego wątek stało równo to po założeniu tych sprężyn będziesz miał motorówkę. Masz 1.8 a on 1.9 tdi. Ok tydzień temu założyłem 3 kit z tdi i żaden mi nie podszedł do 1.8 bo stało to dużo wyżej niz w dieslu.Nie wiem ile jest różnicy w wadze tych silników ale wygląda to w 1.8 komicznie. Dysponuje zdjęciami jak to wyglądało w dieslu a jak u mnie. Jeśli u założyciela tematu auto stoi sporo niżej z przodu to u ciebie będzie równo.

Opublikowano

Do 1.8 ADR trzeba szukać sprężyn jak do 1.6, w innym przypadku będzie przód stał wyżej.

Niech kolega napisze jak się zachowuje autko na tych sprężynach, jak twardość, sam jestem ciekaw.

Opublikowano

Twardość pewnie zbliżona do Eibacha a nawet i mniejsza. Vogtland i KAW to raczej komfort springi (przy małych obniżeniach). Kolego napisałeś , że te sprężyny "były" w Twoim aucie. Tzn już je wyjąłeś? Jeśli tak przetrzyj je czymś i zrób normalne foty. Wtedy ktoś obeznany może Ci podpowie coś więcej.

Ja stawiam na Vogtlanda -30 lub -35 taki odpowiednik pro kita

Edytowane przez Mesiah

Opublikowano
  • Autor

Według mnie jezdzilo mi sie na nich bardzo dobrze dodajac to ze byl duzo nizej niz seryjne

Opublikowano

Bardziej mi chodziło o wybieranie nierówności, twarde, miękkie one, teraz co masz bo piszesz w czasie przeszłym.

Opublikowano
  • Autor

twardsze , teraz mam gwint ta-techniks

Opublikowano

I w porównaniu do TA było sztywniej? W B5 TA to beton. Coś mi się nie chce wierzyć.

Opublikowano

Coś tu się kupy nie trzyma. Vogtland nie jest twardy. Jeździłem na -35 w B5 była bajka. TA to beton dopiero.

Opublikowano
  • Autor

moze ja jeszcze twardym nie jeździłem ale mowie tak bo teraz dalem gwint i jest miękki bardziej

Opublikowano

Gwint TA miększy od springów vogtlanda. Kolego ten gwint to nowy kupiłeś czy może używkę z drugiej ręki?

Opublikowano

to jak z tymi springami vogtlanda. komfortowe czy betony???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.