Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Avant Nigger S-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Po długich poszukiwaniach chciałbym wreszcie się pochwalić nowym nabytkiem - Audi A4 B6 1.8T BEX :banan: 2004 rok.

Kupiłem ją 20 grudnia 2014 roku z przebiegiem 231tys. potwierdzonym książką (sprawdzony po VIN-ie i też się zgadza :D ).

Żeby było śmieszniej auto kupiłem w Radomiu od handlarza :) Na tyle na ile udało sprawdzić się je pod kątem stanu technicznego nic poważniejszego nie znalazłem - same kosmetyczne sprawy + oczywiście zestaw startowy tj. oleje, filtry, rozrząd itp.

Auto zostało sprowadzone ze Szwajcarii 11.12.2014 więc komisiarz nie miał za dużo czasu na ewentualną ćwiarę :P hehe

Dopiero teraz czuję co to znaczy komfort podróży :) Dotychczas jeździłem służbowymi autami marki KIA i Hyundai z roczników 2011-2012 i stwierdzam, że są to meeega plastikowe auta a tu w 11 letnim samochodzie jest cichutko i przytulnie :)

Do rzeczy:

Wyposażenie:
- silnik 1.8T 190PS BEX :banan:
- kolor czarny LY9B
- pełny FIS czerwony
- radio Concert II + wyprowadzony przewód pod iPhone/iPad
- klimatronik dwustrefowy
- podgrzewane fotele RECARO
- pełen S-line tj. listwy boczne + zderzaki + lotka + zawieszenie 1BV + czarna podsufitka + gałka zmiany biegów
- 4 x elektryczne szyby
- lusterko fotochromowe

- ksenony + spryskiwacze

- szyberdach elektryczny

- tyny podłokietnik z pokrowcem na narty

- nagłośnienie BOSE

- tempomat

- pełen pakiet oświetlenia wewnątrz + CLH

- schowki pod siedzeniami

- parktronik tył

Do tej pory ogarnąłem podstawowe kwestie tj. olej + filtry + rozrząd + wymiana poduchy sprzęgła (dziwne dźwięki przy dynamiczniejszej jeździe przy zmianie biegów) oraz pasek wielorowkowy i kółko alternatora.

Auto sprawdzałem od spodu i skrzynia + silnik wyglądają na suchutkie oraz brak jest jakichkolwiek śladów rudej, więc jest dobrze :D

Do pełni szczęścia brakuje Q, jednak i tak już szukałem auta 6 miesięcy i ulepy jakie widziałem nie nadawały się do jazdy, więc nie ma co wybrzydzać :) I tak nie ma zimy, więc ośka daje radę :P

Plany:

- końcówki wydechów ULTER N1-90RS

- lekko przyciemnić szyby

- LED-y od Tomika

- listwy od S4

- felgi na lato AVUS III 18" + 225/40 z dystansami

- znaczki S-line na listwach bocznych

- lusterka od S4 albo pomalować istniejące na kolor aluminium + lakier mat

- RNS-E + kiera z B7

- wizyta u Gregor10 (DP, wtryski BAM + soft)

- Lanzar Max 12 + CP1502 (odłączenie suba BOSE w bagażniku)

- ramki klubowe :hi:

- wycieraczki AERO

- kupić dojazdówkę bo coś mi się wydaje, ze zestaw naprawczy nie da rady :lol:

- kilka kosmetycznych spraw (lepiej spasować tylny zderzak, wyregulować drzwi pasażera, zdemontować i pomalować zewnętrzne listwy progowe.

- polerka

Kilka zdjęć zrobionych ziemniakiem - zimowy setup na 17" :D Przy czasie zrobię lepsze:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e81f47e12ebb1745.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/360f62d9a8cd96b4.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a2888f154362dc9b.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ed1ad14dd13686f.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9bde9e77e35ad180.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5257c3bbb9d484c8.html

Pozdrawiam!

Edytowane przez Alteregomaro

Opublikowano

Autko ładne :thumbup1: powodzenia w modach :hi::a4fan:

Opublikowano

Piękna sztuka Ci się trafiła, na dodatek jeszcze w dobrym wypasie. Do pełni szczęścia brakuje :quattro:

Opublikowano

ładniutka , powodzenia w modach :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki!

Zbieram kasę na graty i niebawem zabieram się do roboty :)

Opublikowano

Bardzo ładna i wypasiona. Nie daleko mamy do siebie, trzeba skręcić jakiegoś spota powodzenia w modzeniu.

Opublikowano
  • Autor

Jestem za!

Trza sie ustawic:)

Opublikowano

Ciekawy egzemplarz, dobry zakup :thumbup1: Powodzenia w modach :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.