Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak przerobić program tuningowy?


SebaM

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś napisać w jaki sposób się przerabia taki program chiptuningowy aby pasował on do mojego auta ? Dla tych którzy nie znają sprawy dodam, że chodzi o przeróbkę z tego samego auta o tym samym silniku. Samochody różnią się tylko oznaczeniem sterownika silnika. Proszę o w miarę zrozumiałą instrukcję.

I proszę nie pisać pytań czemu chcę przerobić program, ponieważ był już ten temat poruszany w innym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostęp do kabla, aby zgrać soft? Ewentualnie czy masz lutownice i programator? Jeżeli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie to Twoje pytanie jest w stylu " jak zrobić plombę w zębie, zadane na forum dla dentystów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:nabijasie: kolego nie takie chop siup i nikt ci tego nie poda na tacy. Po pierwsze wiedza,wiedza,wiedza po drugie sprzęt,sprzęt,sprzęt po trzecie sporo praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam gościa co mi to zrobi ale dopiero za 2 tygodnie bo teraz go nie ma i chciałem się po prostu dla własnej wiedzy dowiedzieć jak się to robi.

Ale widzę, że na tym forum nie ma speców w tej dziedzinie... Bo nie ma żadnej konkretnej odpowiedzi tylko same głupoty piszecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...