Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dusi się na wolnych/strzela z rury na wysokich


rafall7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam samochód posiadam ok 10 dni wszystko było w porządku do momentu kiedy wyłączyłem samochód a po powrocie już nie chciał odpalić, wymieniłem wtedy świece i przewody ale auto w dalszym ciągu tylko kręciło na pusto silnik nawet nie załapał. Wtedy wpadłem na pomysł żeby odłączyć pompę paliwa kiedy ją odłączyłem pokręciłem troszeczkę na sucho i po podłączeniu z powrotem silnik odpalił. Pracował nie równo a po dodaniu gazu sie dławił lub całkiem gasł (gdy udało mu się wejść na wysokie obroty strzelał z rury ) gdy rozgrzał się do 90 stopni to problem prawie znikł było tylko niewielkie opóźnienie po naciśnięciu pedału przyśpieszenia ale normalnie przyśpieszał i nic nie szarpało jedynie na wysokich obrotach strzelał z rury. Teraz na zimnym taka sama sytuacja dławi się a jeśli powoli wejdzie na obroty powyżej ok 1500 dalej idzie dobrze tylko napierdziela z rury ogniem :) strzały słychać też pod maską. Jak myślicie co tam się popsuło ?? nie wiem co teraz wymienić cewkę?? moduł zapłonowy ?? czy przyczyny szukać gdzie indziej ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia błędów. Tak szybciej dojdziesz do usterki. Bez tego to można wróżyć lub pół auta wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam nie napisałem błędy oczywiście sprawdziłem i niestety brak :( Tylko się zastanawiam czy jeżeli była by uszkodzona cewka to na wysokich obrotach i po rozgrzaniu wszystko było by ok (nie licząc strzelania z rury) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...