Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wymieniłem dzisiaj węzyki do egr i do trójnika n75

prośba o zdiagnozowanie logów na wolnych obrotach około 861 obr/min z wydechu słychać delikatny gwizd ,zero błędów silnika

logi na 3 biegu bardzo delikatnie pod górke pod sam koniec logowania

45c0ed0e4f85f5a0m.jpg

logi na 4 biegu delikatnie z górki pod sam koniec logowania

c770b102d2bc2e30m.jpg

dodatkowe logi

000

02cb68f239689742m.jpg

grupa 003

82d18d587e51b82am.jpg

grupa 004

bd83041fb27b1018m.jpg

proszę o diagnoze

Opublikowano

wg mnie przepływka szwankuje i kierownice turbo się przycinają lub n75 szwankuje, ale zrób pełne logi

Opublikowano

Turbina słabo startuje(pewnie zapchany kat) i do tego masz jeszcze problemy z jej sterowaniem więc to co zawsze(N75 lub kierownice) o przepływce można się wypowiadać jak doprowadzisz turbinke do poprawnego stanu pzdr

Opublikowano

Tak jak przedmówcy oraz zrób porządne logi, bo to jest do niczego.

Opublikowano
  • Autor

zobaczciee grupe 000 i kąt wtrysku ??????

Opublikowano

zobaczciee grupe 000 i kąt wtrysku ??????

Ale co mamy zobaczyć - to jest tylko pomiar statyczny, a gdzie BS ?

Opublikowano
  • Autor

witam sprawdziłem kat i został kiedyś przebity a więc można to wykluczyć.

Pytanie do lukasza o co chodzi z BS?? jeżeli o :01engine-->04 basic seting ??

w basic seting moge tylko sprawdzic grupy 000,003 i 004 oczywiscie próba statyczna nie moge zdiagnozowac grupy 011 jest napisane ERROR 011 NOT AVALIBLE czy cos podobnego czym moze to byc spowodowane???

proszę o poradę i pomoc

Opublikowano

Pytanie do lukasza o co chodzi z BS?? jeżeli o :01engine-->04 basic seting ??

w basic seting moge tylko sprawdzic grupy 000,003 i 004 oczywiscie próba statyczna nie moge zdiagnozowac grupy 011 jest napisane ERROR 011 NOT AVALIBLE czy cos podobnego czym moze to byc spowodowane???

Zrób chociaż Basic Settings grup 000, 003, 004.

Możesz zrobić tak jak piszesz lub wchodzisz normalnie w MEASURE BLOCKS w daną grupę i następnie naciskasz w lewym dolnym rogu Basic Settings i wykonujesz loga. Wychodzisz klikając jeszcze raz i zmieniasz grupę na następną.

Opublikowano

nie moge zdiagnozowac grupy 011 jest napisane ERROR 011 NOT AVALIBLE czy cos podobnego czym moze to byc spowodowane???

twoj sterownik tej funkcji nie obsluguje ...

Opublikowano
  • Autor

Witam zrobiłem nowe logi w próbie statycznej MEASURE BLOCK I BASIC SETING

Prośba do łukasza o zdiagnozowanie

z góry wielkie dzieki

grupa 000

5501ce65676b14cam.jpg

grupa 003

188051e4f60f662dm.jpg

grupa 004

4cbfb01bf325b9e9m.jpg

grypy 003,008,011

1c480c6e5d994f15m.jpg

proszę o pomoc auto jest mułowate ,sztanga od kierownic chodzi w pełnym zkresie jak ruszam ręką i nie za ciężko , z rury wydechowej

słychać lekki gwizd czy cos podobnego KAT wycięty przez poprzedniego własciciela

Opublikowano

Chyba Twój sterownik nie obsługuje nie tylko 011.

Opublikowano
  • Autor

co to znaczy że mój sterownik nie obsługuje??[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 23:31_________________________________________________Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?? dlaczego wychodzą takie logi

p.s Łukasz poradz cos a może mam złe oprogramowanie 311.2N ??

Opublikowano

co to znaczy że mój sterownik nie obsługuje??[br]Dopisany: 06 Październik 2008, 23:31_________________________________________________Czy jest ktoś w stanie mi pomóc ?? dlaczego wychodzą takie logi

p.s Łukasz poradz cos a może mam złe oprogramowanie 311.2N ??

To nie jest wina wersji VAG'a, ale wina sterownika - po prostu nie obsługuje tego - niech jeszcze ktoś to potwierdzi.

Opublikowano

nie obsluguje 011 BS ... [taka natura sterownikow z 1996 roku] reszte BS-ów powinien obslugiwac bezproblemowo ...

Opublikowano

nie obsluguje 011 BS ... [taka natura sterownikow z 1996 roku] reszte BS-ów powinien obslugiwac bezproblemowo ...

Z tym też ma problem, no chyba, że VAGujący coś źle robi :wink4:

Opublikowano

nie obsluguje 011 BS ... [taka natura sterownikow z 1996 roku] reszte BS-ów powinien obslugiwac bezproblemowo ...

Z tym też ma problem, no chyba, że VAGujący coś źle robi :wink4:

napewno ... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Witam juz nic nie rozumiem robie tak jak sie należy

mianowicie auto na luzie temp. około 90 stopni obroty silnika ok 861rpm włączam vag-a o1-engine -->04 basic seting w 04 grupa 000 np. i GO a pózniej log i start po około 20 czy 50 sekundach zależy jaka grupa daje stop logi sie zapisują i loguje nastepna grupe

Czy robie coś nie tak??\dajcie znac

Pozdrawiam [br]Dopisany: 09 Październik 2008, 23:13_________________________________________________Witam dzisiaj auto wpadło w NOT LaUF i wyskoczyły błędy 00553 i 00575 udało sie wykasowac po wyłączeniu zapłonu narazie w NOTA nie wpada co możę być przyczyną??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.