Treść opublikowana przez PERSHING
-
[B5 AFN] Nie odpala, błąd 01268 N146
Witam Przewody i bezpieczniki posprawdzane wszystko ok czy mogła sie rozregulowac dawka starowa tym zwarciem lub wyładowaniem akumulatora ?? Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Nie odpala, błąd 01268 N146
Witam kolega zakupił autko a4 avant z silnikiem AFN 1996 rok okazalo sie ze cieknie z pompy wtryskowej a dokladnie z pomiedzy głowicy tłokorozdielacza a korpusem pompy zakupił komplet uszczelek boscha i wymienił oring zgodnie z zaleceniami jednego z forum (chyba VW) czyli poluzowanie tłokorozdielacza na odległosc około 1 cm i po przekładaniu srub wymiana oringa wszystko cacy elementy złozyły sie bez problemu bez zadnego oporu po zmontowaniu całosci auto nie opdala wychechłał cały akumulator .Po naładowaniu akumulatora i odpowietrzeniu na przewodach wysokiego cisnienia (do wtrysków) auto dalej nie zaskakuje kreci i cisza paliwo podaje do wszystkich wtrysków w miedzy czasie podczas wymiany oringa zrobił zwarcie na alternatorze (mówi małe tylko lekko zaiskrzało) dzisiaj podpielismy auto pod vaga i po wykasowaniu sporadycznych bledów cały czas zostaje 01268 QUANTITY ADJUSTER 18-10 upper Limit - Intermittent moje pytanko co moze byc przyczyna ze autko nie pali ?? p.s podawalismy tez paliwo bezposrednio do fitra na wejciu i lekko paliwo pompa zaci,agała po poluznieniu nakkretek na wtryskach paliwo sie sączyłko ale auto nie pali Proszę o porade gdzie szukac Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Dziwne wahania mocy
Najpierw logi bo tak to tylko będzie dużo gdybania może to a może tamto
-
[B5 AFN] Chip box było pięknie, a teraz nie jest ^^
Jak możesz to wrzuć logi z boxem
-
[B5 AFN] Jaki wtrysk używany do mojego auta
lub z końcówką S jak ma to być sterujący
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Wymieniłem termostat na ori i jest teraz 90 stopni jak zrobie logi to wyśle dzieki za ten termostat
-
[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie
Kupiłem w listopadzie Master Sport byłem w zeszłym tygodniu na przeglądzie i sa dalej jak nowe [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 12:27_________________________________________________A u mnie sie jezdzi po szwajcarskim serze same dziury Pozdro
-
[B5 AFN] Błędne wskazania temperatury
U mnie w AFN po wymianie termostatu na kanale 51 pokazuje taka sama temperature jak na desce ok 92 stopnie a na kanale 49 jest cały czas 0 czytałem ze niektóre klimatroniki tak mają
-
[ALL] VCDS problem brak wartości tylko N/A
Witam problem rozwiązany Można zamknąć temat Pozdrawiam P.S Jak bede miał chwile czasu to opisze co zrobic by pozbyc sie problemu
-
[ALL] VCDS problem brak wartości tylko N/A
A czy można go np przeprogramować na np. 908 czy 805 ?? Pozdrawiam
-
[ALL] VCDS problem brak wartości tylko N/A
To znaczy że jak np.wchodze w grupę 000 to w każdej ramce zamiast cyfr wartości mierzonych jest N/A w grupie 001 pierwsza rubryka pokazuje np. obroty silnika a 2 3 i 4 ramka zamiast cyfr wyświetla N/A i tak jest wszędzie w w Bs i Measure block
-
[ALL] VCDS problem brak wartości tylko N/A
Witam serdecznie mam problem z vcds 10,6,2 w pierwszych pozycjach pokazuje normalne wartości a w pozostałych N/A w czym może być problem Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Prośba o analize logów
Witam serdecznie mam Prośbę o analizę logów zamieszczam logi jakie udało sie zrobić nie w każdą grupę można było wejść żadnych błędów a w aucie występuje syczenie w przedziale 1800-2200 obr/min sprawdzony dolot wygląda na cały rurki podciśnienia też a jest jakiś słaby i to syczenie -brak kata -turbina regenerowana założona 10 miesięcy temu -nowy N75 003 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42723.html 004 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42724.html 005 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42725.html 007 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42726.html 008 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42731.html 009 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42728.html 010 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42730.html 011 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42733.html 012 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42734.html 013 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42735.html 015 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42722.html Dynamiczne 001 , 011 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42732.html 003 ,004 ,010 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42729.html 005 ,006 ,008 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_42727.html Pozdrawiam
-
[INNE] Proszę o ocenę logów a6 2,5tdi brak mocy
a czym może być spowodowana ta miękka praca silnika tak jak by to nie był v6 tylko zwykły r4 ??[br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 18:51_________________________________________________Przemik wtryski sprawdzone na stole bosch we wrocłąwiu nic nie wykazało wszystko OK co więc może być ?? Pozdrawiam
-
[INNE] Proszę o ocenę logów a6 2,5tdi brak mocy
Witam proszę o diagnozę logów (uzupełnione) Pozdrawiam
-
[INNE] Proszę o ocenę logów a6 2,5tdi brak mocy
Witam proszę o ocene logow kolegi auto audi a6 2.5tdi 180kM quatro 2004rok zero błędow w silniku a auto ma odczowalny brak mocy (łagodna praca silnika lekka-miękka) grupa 000 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27442.html grupa 001 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27443.html grupa 003 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27450.html grupa 004 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27445.html grupa 007 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27451.html grupa 013 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27447.html grupa 014 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27448.html grupa 018 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27449.html Basic Setings grupa 000 Log (39 - 000) grupa 003 Log (0 - 003) grupa 004 Log (0 - 004) grupa 011 Log (0 - 011) dynamiczne 004 , 008 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27454.html dynamiczne 010 , 011 http://vaglog.rtnet.pl/euro-mix1_27452.html Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Proszę o sprawdzenie i poradę
Witam serdecznie Autko troche przymula została wymieniona turbinka na regenerowana z pewnego zrudła i został wymieniony n75 na ori nowy.Wężyki podcisnienia wymienione wszystkie.Kat wycięty kolektor dolotowy wyczyszczony Proszę o porade co jeszcze może być dodam że podczas przyspieszania słychac jak by buczenie taki dziwny odgłos metaliczny tak do około 2000-2500 tys obrotów i są jak by słabe hamulce a wymienione na ori Ate poodpowietrzane.Wiecej logów nie mam bo nie wyszły logi grupy 008, 010 ,013 [download]http://vaglog.rtnet.pl/martinnrw_26260.html grupa 011 [download]http://vaglog.rtnet.pl/martinnrw_26261.html[/download]
-
[B5 AFN] Wężyki od sterowania podciśniniem ( jaki , gdzie kupujecie)
kupiłem po 1 metrze z każdego ale zużyłem tylko 4 i 5 mm (nie wymieniałem od EGR bo wymieniałem 2 miesiące temu) jak coś to dolicz jeszcze długość tego do EGR czyli 3 metry w sumie 1 metr 4 mm i 2 metry 5 mm ale zobacz u siebie najdłuzsze odcinki poszły do turbo od N75 i od N18 do EGR. A oplot wydaje sie solidny i nie załamują sie.A jak masz w poblizu ASO fiata jak kolega Shade pisał to możesz zakupic tam Pozdro
-
[B5 AFN] Logi po wymianie Turbiny + wymiana N75 dnia 20.05.2001
n75 nowy ori węzyki podciśnienia sprawdzone wymienione na nowe w sobote przeczyszcze lmm środkiem do przepływomierzy bo taki mi zostal i wstawie logi zobaczymy jak wyjdzie
-
[B5 AFN] Wężyki od sterowania podciśniniem ( jaki , gdzie kupujecie)
ja kupiłem na allegro od gościa miał na metry identyczne jak ori miał rozmiary 3,2 4 i 5 mm gośc nazywa sie sosolo i ma po 9,5 zł za metr Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Logi po wymianie Turbiny + wymiana N75 dnia 20.05.2001
dorzucam logi po wymianie N 75 Jeżeli mozna proszę zamknąć temat jak wszystko ok Pozdrawiam i dziekuje
-
[B5 AFN] Gdzie + a gdzie masa w N75
chodziło mi o 1H0 i 1J0 bo u mnie jest 1Ho a chce zastąpić 1j0 tylko u mnie jest prostokątna wtyczka a w 1j0 jest owalna a różnica w cenie połowa kwoty n75 i dlatego chcę przerobic wtyczkę Pozdrawiam
-
[B5 AFN] Gdzie + a gdzie masa w N75
Witam serdecznie gdzie jest + a gdzie masa w zaworkach N75 1H0 906 627 A i w 1J0 906 627 A Pozdrawiam {POPRAWIONE)
-
[B5 AFN] Logi po wymianie Turbiny + wymiana N75 dnia 20.05.2001
Spanky powiedz co sądzisz o tej przepływce ?? co kolega wyżej napisal ,czy n75 może powodowac tak pózne wkręcanie się turbiny ?? Pozdrawiam Wymieniłem dzisiaj wszystkie wężyki od podciśnienia jak odłączyłem wtyczkę od N75 to auto zrobiło się jeszcze bardziej mułowate czy N75 u mnie nie domaga ??
-
[B5 AFN] Logi po wymianie Turbiny + wymiana N75 dnia 20.05.2001
katalizator jest wycięty znaczy wywalony środek