Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Felga 16", 17", a moze 18" do A4 B6 Sedan


kodzak0

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szukam sobie aluskow na lato i chcialbym uslyszec wasze zdanie jaka felge wybrac :) jakie sa wady i zalety w/w wielkosci :) licze na wasza pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów jest multum. Bierz 18 i będzie ładnie. Kupisz 17 i będziesz później żałował. Do tego 215 lub 225/40 i będzie ok.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tak przegladam forum i widze ze glownie sa 17" i 18". Tylko ciekaw jestem jakie sa wady i zalety. jak zawieszenie itd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz jeździł z głową to różnicy nie odczujesz. Jeśli bawią Cię walory estetyczne to 18 bez dwóch zdań. Tylko szukaj czegoś z ori i nie ładuj się w jakąś wiochę z chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie chce ori ;)

na 17" wiem jak sie bryka bo braciak ma w swojej A4.

Na 17" ladnie wyglada ale na 18" hyhy :kox:

Jazda tylko z glowa ale wiadomo ze nasze Polskie drogi niegrzesza prostota ;) i dziury sa czeste. Wahacze nie dostana po dupce przy 18"?


Pytanie tylko jakie masz zawieszenie.

Czyli czy obnizane? Jesli o to chodzi to nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo , że dostaną ale to nie jest jakaś przepaść względem 17. Jaki masz zawias? Nic Ci z koła jak auto ładnie nie siądzie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli czy obnizane? Jesli o to chodzi to nie :P

1BA ?

Jak tak to o 18" zapomnij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niechce zanisko poniewaz obawiam sie garbow itd ;) i tak ostatnio w Wawie w galerri mokotow przyrylem na progu ;/ az mnie to zabolalo :(

Hmm musicie mi jasniej mowic bo wstyd sie przyznac ale jestem lajkiem :(

zawias tzn? :)



Czyli czy obnizane? Jesli o to chodzi to nie :P

1BA ?

Jak tak to o 18" zapomnij.

To na wlepce bedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawias to zawieszenie nie świruj. Jeśli zaryłeś na seryjnym zawiasie to ja nie wiem gdzie Ty jeździsz. Dzisiaj do siebie wrzuciłem gwint H&R i zjechałem z nim do samego dołu (nie wiem pewnie ok -60 czy-70) mimo moich tragicznych dziur i lezących policjantów nigdzie nie zaryłem. Ba , dojechałem na cmentarz drogą polną gdzie jeżdżą zazwyczaj traktory.Da się. Przy seryjnym zawieszeniu według mnie tylko 16 ale będzie popelina. Do 18 musisz wrzucić coś pokroju Vogtlanda -35 (sprężyny) albo niżej ale wtedy wymiana amorów.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO mowie ze sie nie znam na tym :( to moj drugi samochodzik, dopiero sie wdrazam w to wszystko, ale dam rade. ;)

Szczeze nie wiem sam jak to sie stalo ze tam przyrylem az w szoku bylem ale przyrylem. B5 tego tam nigdy nie zrobilem.


Kod nadwozia 8E2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwozie a zawieszenie to dla ciebie to samo ???

Bo dla nas to dwie różne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry :wallbash::wallbash:

Z tego co widze jest 1BE

e44f427bb644e696.jpg

Edytowane przez kodzak0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim układzie wrzuć sobie 18 i zobaczysz jak to wygląda. Jeśli Cię to zadowoli zostaniesz przy 1BE jeśli nie będziemy myśleć. Tylko nie zastanawiaj się za długo bo im dłużej to robisz tym większy masz dylemat. Wrzucaj 18 i daj znać z fotami.

Edytowane przez Mesiah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie sorry za niekumatosc hehe ale jak wspomnialem dopiero sie ucze :P a chce zadbac o moja furke ;)

jak sie juz nastawie na 18" to tak bedzie.

Jeszcze jedna sprawa. jakis rozmiar piasty jest na feldze wybity? czy jak biore ori to bez obaw z piasta?

Foty beda napewno jak tylko zakupie felunie ;)

Ogolnie dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kiedyś zaczynał i nie kumał.

Otwór centrujący (piasta) w B5 to 57.1mm w B6 bodaj też (chyba dopiero w B7 weszła piasta 66.6). Jak felga będzie miała więcej też ok bo dajesz plastikową redukcje i jest ok. Jak felga ma mniej niż 57 odpuść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...