Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podgrzewanie fotela kierowcy działa na maxa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Co może być przyczyną, iż po włączeniu podgrzewania fotela kierowcy, mata grzeje na maxa? Tzn, niezależnie który wybiorę poziom (1-6) na pokrętle klimatronica, fotel grzeje tak jakby był ustawiony na 6. Podejrzewam, że nie jest to kwestia przetarcia przewodów na macie grzewczej, ponieważ fotel grzeje równomiernie.

W fotelu pasażera wszystko jest ok - regulacja działa płynnie.

Macie jakieś pomysły?

Opublikowano

Spróbuj zamienić przełączniki do podgrzewania (te od regulacji ciepła) i zobacz czy coś się zmieni.

Opublikowano

Może być problem z czujnikiem temperatury w macie. Najłatwiej to podłączyć Vaga i porównać wskazania, kierowca, pasażer, w blokach pomiarowych.

Może być problem z czujnikiem temperatury w macie. Najłatwiej to podłączyć Vaga i porównać wskazania, kierowca, pasażer, w blokach pomiarowych.

Spróbuj zamienić przełączniki do podgrzewania (te od regulacji ciepła) i zobacz czy coś się zmieni.

Ale jak podmienić... cały panel klimatronika...;-)

A tak w ogóle to niech kolega łaskawie uzupełni profil, bo nie wiadomo o jakie auto chodzi.

Edytowane przez Bromchit

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

Może być problem z czujnikiem temperatury w macie. Najłatwiej to podłączyć Vaga i porównać wskazania, kierowca, pasażer, w blokach pomiarowych.

Może być problem z czujnikiem temperatury w macie. Najłatwiej to podłączyć Vaga i porównać wskazania, kierowca, pasażer, w blokach pomiarowych.

Spróbuj zamienić przełączniki do podgrzewania (te od regulacji ciepła) i zobacz czy coś się zmieni.

Ale jak podmienić... cały panel klimatronika...;-)

A tak w ogóle to niech kolega łaskawie uzupełni profil, bo nie wiadomo o jakie auto chodzi.

Dzięki za odpowiedzi..

Cptolgierd: nie ma niestety opcji podmiany przełączników.

Bromchit: chyba faktycznie jedyna opcja to porównywać wskazania w VAG.

PS rofil uzupełniłem, przy zmianie serwera chyba coś wywaliło wcześniejsze dane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.