Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z poborem napięcia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie mam problem z moim audi a4b6 2.5tdi quattro 180ps

Od pewnego czasu mam problem z poborem napięcia z aku a no więc auto stoi jedna noc i ciężko odpalić auto i po sprawdzeniu napięcia mam wartość poboru 0.88 a czasami nawet 1.00 sporo i po odłączeniu klemy i podłączeniu ponownie wszystko wraca do normy i wartość jest 0.05 taka jak powinna być. Sprawdziłem kolejno drzwi w aucie i po otwarciu i zamknięciu drzwi kierowcy po zgaszeniu lampek uzbrojenia się auta itp pobór znów spada tylko do 1.00-0.88 a powinien do 0.05 co jest grane akumulator do D... czy moduł komfortu czy może coś innego ?? proszę o pomoc.


Witam panowie mam problem z moim audi a4b6 2.5tdi quattro 180ps

Od pewnego czasu mam problem z poborem napięcia z aku a no więc auto stoi jedna noc i ciężko odpalić auto i po sprawdzeniu napięcia mam wartość poboru 0.88 a czasami nawet 1.00 sporo i po odłączeniu klemy i podłączeniu ponownie wszystko wraca do normy i wartość jest 0.05 taka jak powinna być. Sprawdziłem kolejno drzwi w aucie i po otwarciu i zamknięciu drzwi kierowcy po zgaszeniu lampek uzbrojenia się auta itp pobór znów spada tylko do 1.00-0.88 a powinien do 0.05 co jest grane akumulator do D... czy moduł komfortu czy może coś innego ?? proszę o pomoc.

Jak panowie zna ktoś ten problem... może już ktoś to przerabiał ??

Edytowane przez AAntoś

Opublikowano

Przyczyn może być wiele i większość z nich masz opisane na forum... Wystarczy poszukać.

Najprościej jak sprawdzisz sam nikt Ci nie trafi bo wiele urządzeń może pobierać prąd

Podnieś maskę wepnij się miernikiem, miernik postaw oparty o szybę i o maskę tak żebyś go widział. - zamknij jakiś śrubokrętem zamek w masce tak żeby oszukać komputer że maska zamknięta.

Kucnij przy bezpiecznikach i zacznij je po kolei wyjmować jak znajdziesz miejsce gdzie prąd spadnie to będziesz wiedział co go wpier..la

Drzwi też musisz "sztucznie zamknąć" tak żeby wszystko było jak należy. Kilka minut wyjmowania i wkładani bezpieczników i będziesz wiedział co jest nie tak

Opublikowano
  • Autor

No witam więc po sprawdzeniu bezpieczników okazało się 20A od radia pobiera prąd cały czas po wyjęciu problem znika więc co jest grane? Dodam jeszcze ze gdy bezpiecznik jest włożony i po odłączeniu klemy i podłączeniu problem znika ale gdy otworze drzwi z powrotem pobiera prąd i zamknę drzwi i po uśpieniu wszystkich czujników pobór nadal 0.88 albo nawet 1.00

Edytowane przez AAntoś

Opublikowano

No witam więc po sprawdzeniu bezpieczników okazało się 20A od radia pobiera prąd cały czas po wyjęciu problem znika więc co jest grane? Dodam jeszcze ze gdy bezpiecznik jest włożony i po odłączeniu klemy i podłączeniu problem znika ale gdy otworze drzwi z powrotem pobiera prąd i zamknę drzwi i po uśpieniu wszystkich czujników pobór nadal 0.88 albo nawet 1.00

Po zamknieciu centralki musisz odczekac okolo 30sek do minuty az wszystkie uklady przejda w stan uspienia.

Radio rowniez po zamknieciu auta jest zasilane jeszcze okolo 30sek.

Jest mozliwosc ze masz zle zakodowane adaptacje radia i nie przechodzi w uspienie.

Jakie masz radio w autku?

Opublikowano
  • Autor

MMI 2 din czerwony wyświetlacz

i co w takim razie mam zrobić?

Edytowane przez AAntoś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.