Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana przewodów zapłonowych


Brodson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj w nocy gdy otworzyłem maskę zobaczyłem że przewody maja przebicie bo aż się wszystkie swieciły i nie wiem jakie dokładnie mam kupić bo jedni polecają NGK czy BOSCH a inni BERU a jeszcze inni coś innego więc jakie przewody polecacie ? silnik 1.6 ADP

http://allegro.pl/przewody-zaplonowe-ngk-audi-a4-b5-1-6-adp-rc-ad215-i4997368530.html ----- te byly by dobre ?

Edytowane przez Brodson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zakładał beru mimo wszystko , zmienialem niedawno u siebie i zero problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to zakupie beru tylko powiedzcie mi dlaczego na allegro mają cene ok 150zł a dziś sie pytałem w 3 sklepach z częściami i tam ceny przewodów beru są od 230zł w górę

ja jutro chyba zamówię te http://allegro.pl/przewody-kable-zapłonowe-beru-audi-vw-passat-1-6-i5029059548.html#tabsAnchor nadadzą się ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w sklepach maja bardzo dużą marżę najlepiej zakup od któregoś z kolegów z forum zajmują się sprzedażą części i mają bardzo dobre ceny no i wiadomo że nie kupisz szamba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.01.2015 o 18:33, xXPiotrekXx19 napisał:

bo w sklepach maja bardzo dużą marżę najlepiej zakup od któregoś z kolegów z forum zajmują się sprzedażą części i mają bardzo dobre ceny no i wiadomo że nie kupisz szamba

przyłącze się do tematu i tez chce kupić przewody do mojej audi 1.6 ANA z 2000 r a4 b5 proszę o namiary na sprzedających na forum

W dniu 28.01.2015 o 18:33, xXPiotrekXx19 napisał:

 

 

Edytowane przez kros79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, xXPiotrekXx19 napisał:

na forum na dole masz tam dział sprzedaży częsci wiec pisz do chłopaków i zobczysz który ma taniej

dzięki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety ponownie następuje wypadanie zapłonu, na pierwszym cylindrze jest przeskok iskry z kabla na fajkę nawet widoczne to jest w dzień , trzeba będzie wymienić przewody , obecnie sa zamontowane o oposie na nich BREMI 2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...