Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wymiana ori systemu na bose.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam małe techniczne pytanko jeśli chodzi o nagłośnienie w furze.

Już jakiś czas temu kupiłem komplet (prawie komplet) bose do mojego avanta, tj. 4xgłośnik w drzwi i sub do bagażnika.

Przekonany byłem święcie że wystarczy przepiąć p&p i będzie w porządku.

Ale gdzieś natrafiłem na wątek że są różne oporności w tych dwóch zestawach i że istnieje możliwość nawet spalenia rnse?

Jestem w tym temacie komp;etnie zieloniutki, więc nie chciał bym nowego rns spalić złym podpięciem.

Pytanie czy bez obaw mogę zmieniać nagłośnienie, czy lepiej zlecić to jakiemuś fachowcowi?

z góry dzięki!

Opublikowano

Witam,

mam małe techniczne pytanko jeśli chodzi o nagłośnienie w furze.

Już jakiś czas temu kupiłem komplet (prawie komplet) bose do mojego avanta, tj. 4xgłośnik w drzwi i sub do bagażnika.

Przekonany byłem święcie że wystarczy przepiąć p&p i będzie w porządku.

Ale gdzieś natrafiłem na wątek że są różne oporności w tych dwóch zestawach i że istnieje możliwość nawet spalenia rnse?

Jestem w tym temacie komp;etnie zieloniutki, więc nie chciał bym nowego rns spalić złym podpięciem.

Pytanie czy bez obaw mogę zmieniać nagłośnienie, czy lepiej zlecić to jakiemuś fachowcowi?

z góry dzięki!

Witaj,

Zdaje się, że głośniki Bose są 2 ohm a seria 4.

Poza głośnikami potrzebujesz też wiązkę pod Bose (sporo wiązek w ofertach jest pociętych) i wzmak pod suba.

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

mam wiązkę jedynie do subwoofera.

to konieczna będzie także wymiana kabli w drzwiach?

Opublikowano

W bose wszystkie głośniki są zasilane z wzmacniacza w bagażniku, w systemie Harman tylko tylne głośnik zasila wzmacniacz a przednie radio. Tak więc musisz podciągnąć nową wiązkę od głośników przednich i głośnika centralnego w desce do wzmacniacza z tyłu + nowa wiązka od radia do wzmacniacza. Na forum jest gdzieś temat na temat montażu bose, tam znajdziesz wszystkie informacje.
Tu masz link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/59353-zmiana-wzmacniacza-na-system-bose/

Edytowane przez kdawid

Opublikowano
  • Autor

...o tego potrzebowałem! :)

Na pewno przyda mi się taka ściąga żeby nie narobić więcej dziadostwa :)

Dzięki serdeczne!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.