Skocz do zawartości
IGNOROWANY

klimatronic i webasto


dziarule

Rekomendowane odpowiedzi

skad mozna poznac ze ma sie w samochodzie webasto... bo bylem z kumplem ktory chce kupic A4 u typa i lapnalem go na kilku klamstewkach mowil ze autko jest wyposazone w webasto, ale nie wiemy jak to poznac gdzie sie to wlacza itd.

i drugie pytanie czy klimatronic ma jakies funkcje oprocz nawiewu manualnego i klimatyzacji bo nie wiem czy jakies bajery sa w nim ...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do webasta to musi byc specjalny wlacznik taki panel wymiary jakies 10cm na 5cm na ktorym ustawia sie temp i czas zalaczenia nie da sie tego nie zauważyc w aucie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad mozna poznac ze ma sie w samochodzie webasto... bo bylem z kumplem ktory chce kupic A4 u typa i lapnalem go na kilku klamstewkach mowil ze autko jest wyposazone w webasto, ale nie wiemy jak to poznac gdzie sie to wlacza itd.

i drugie pytanie czy klimatronic ma jakies funkcje oprocz nawiewu manualnego i klimatyzacji bo nie wiem czy jakies bajery sa w nim ...??

Odnośnie klimatronika to zależy o jakich funkcjach on mówi. Klimatronik ma opcję auto (duży przycisk) która sama reguluje siłę nawiewu tak aby jak najszybciej osiągnąć temp. jaką ustawiłeś, masz możliwość manualnego ustawenia nawiewu (O tym pisałeś ;))

Masz ustawioną opcję nawiewu na szybę przednią przycisk w prawym górnym rogu panelu nad przyciskiem AUTO, Klimatyzację (tez pisałeś ;))

Oprócz tego klimatronik jest dość fajnym urządzonkiem z samodiagnozą i możliwością odczytu wielu parametrów autka (przeciętni użytkownicy nawet o tym nie wiedzą i nigdy z tego nie korzystają :( ) może o to chodziło gostkowi - polecam lekturkę http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=70&highlight=kody+klima i będziesz wszystko wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki o to mi chodzilo to ja jestem wlasnie takim zwyklym uzytkownikiem :D czyli tamta audiczka nie miala webasto i typ bzdury gadal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobnie ten gosciu sam nie wiedzial co to jest webasto :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto mozna bardzo szybko rozpoznac

1. panelz wyswietlaczem wielkosci dwuch pudelek zapalek pod lokietnikiem

2. w silniku po prawej stronie rzucajacy sie w oczy, wypelniajacy luke silnika (TDI), pion ktory bardzo przyciąga wzrok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto mozna bardzo szybko rozpoznac

1. panelz wyswietlaczem wielkosci dwuch pudelek zapalek pod lokietnikiem

ja mam webasto po lewej str od kierownicy...nad tym malym schowkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Murzyn, witam jestem nowy na forum i mam pytanie posiadam webasto w aucie lecz nie mam instrukcji do niego jesli masz taka to byl bym wdzieczny za udostepnienie..

lukas23: a ja mam pytanie czy widziales juz regulamin forum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...