Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuki z okolic skrzyni biegow w avf


jacek a4

Rekomendowane odpowiedzi

tez tak podejrzewałem ale jutro pojade na kanał do w swoim garażu nie posiadam tylko sie połozyłem pod autem i dzwiek metaliczny jest przy ruszaniu jeszcze nie ma szarpania ale to moga byc poczati uszkodzenia dwumasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dokladnie,metaliczny dziwek na biegu jalowym,drgania,szarpania podczas ruszania i wiele wiele innych objawow skalda sie na uszkodzone koło dwumasowe. do du**y bo nie tania sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nie tania poczatki juz sa trzeba szybko zrobic mam kolege mechanika to mnie nie skasuje za robocizne zbyt duzo ale trzeba to zrobic bo szkoda silnika a jak bede jezdził to sie połanie i mi jeszcze skrzynie biegow rozwali synchronizatory dostana cały kaplet i nowy olej do szkrzyni przy okazji i dalej bedzie jezdzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarpania nie będzie,

będą pojawiać się stuki podczas odpalania i gaszenia auta,

pojawiające się stuki podczas dodawania i odejmowania gazu,

telepanie sinikiem,drżenie karoserii,

jeśli dwumas rozsypie się całkiem to stuk będzie za każdym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z taka dwumasa mozesz jezdzisz jeszcze. nie slyszalem zeby komus posypal sie do konca(tzn ze stanal i nie mogl jechac dalej) sprawa bedzie sie pogarszaj ,bedzie bardzo denerwujaca coraz glosniejsza i uciazliwa, ze bedziesz musial wymienic. zelazna zasada na przyszlosc,odpalaj i gaś auta na wcisnietym sprzegle.tym sposodem zwiekszysz zywotnosc kola dwumasowego

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak robie odpalam i gasze ze wcisnietym szprzegle ale mam to auto 8miesiecy poprzednik chyba tego nie roboł i sie konczy dwumas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poprzednik chyba tego nie roboł i sie konczy dwumas

albo lubił strzelać ze sprzęgła i palić gumy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak podejrzewam bo jak go kupiłem to poony były łyse pewnie zreanimował przed sprzedaza a po 8miesiacach siadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i teraz co najmniej 1500 zeta w plecy

za 1500 to raczej ci zabraknie na same kolo dwumasowe.a gdzie sprzeglo i robocizna.cos kolo 2500-3000zl sie zakreci

Edytowane przez quadral20004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robocizna odpege mechanika za 200zł mi to zrobi a sprzegło mozna tzw obic za 150zł ten kolego to robił u siebie w aucie to tylko dwumase zakupic trza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...