Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stuki z okolic skrzyni biegow w avf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam jakie objawy sa jak zurzyta jest dwumas

Opublikowano

a jak wcisniesz sprzeglo to stukow nie slychac?

Opublikowano
  • Autor

tak jak wcisne to stuki ustaja i jeszcze silnik ma wibracje

Opublikowano

dwumas do wymiany. wymien komplet tzn dwumas+sprzeglo

Opublikowano
  • Autor

tez tak podejrzewałem ale jutro pojade na kanał do w swoim garażu nie posiadam tylko sie połozyłem pod autem i dzwiek metaliczny jest przy ruszaniu jeszcze nie ma szarpania ale to moga byc poczati uszkodzenia dwumasy

Opublikowano

tak dokladnie,metaliczny dziwek na biegu jalowym,drgania,szarpania podczas ruszania i wiele wiele innych objawow skalda sie na uszkodzone koło dwumasowe. do du**y bo nie tania sprawa.

Opublikowano
  • Autor

tak nie tania poczatki juz sa trzeba szybko zrobic mam kolege mechanika to mnie nie skasuje za robocizne zbyt duzo ale trzeba to zrobic bo szkoda silnika a jak bede jezdził to sie połanie i mi jeszcze skrzynie biegow rozwali synchronizatory dostana cały kaplet i nowy olej do szkrzyni przy okazji i dalej bedzie jezdzic

Opublikowano

szarpania nie będzie,

będą pojawiać się stuki podczas odpalania i gaszenia auta,

pojawiające się stuki podczas dodawania i odejmowania gazu,

telepanie sinikiem,drżenie karoserii,

jeśli dwumas rozsypie się całkiem to stuk będzie za każdym razem

Opublikowano

z taka dwumasa mozesz jezdzisz jeszcze. nie slyszalem zeby komus posypal sie do konca(tzn ze stanal i nie mogl jechac dalej) sprawa bedzie sie pogarszaj ,bedzie bardzo denerwujaca coraz glosniejsza i uciazliwa, ze bedziesz musial wymienic. zelazna zasada na przyszlosc,odpalaj i gaś auta na wcisnietym sprzegle.tym sposodem zwiekszysz zywotnosc kola dwumasowego

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

tak robie odpalam i gasze ze wcisnietym szprzegle ale mam to auto 8miesiecy poprzednik chyba tego nie roboł i sie konczy dwumas

Opublikowano

poprzednik chyba tego nie roboł i sie konczy dwumas

albo lubił strzelać ze sprzęgła i palić gumy

Opublikowano
  • Autor

tak podejrzewam bo jak go kupiłem to poony były łyse pewnie zreanimował przed sprzedaza a po 8miesiacach siadło

Opublikowano

i teraz co najmniej 1500 zeta w plecy

Opublikowano
  • Autor

tak jak nie wiecej

Opublikowano

i teraz co najmniej 1500 zeta w plecy

za 1500 to raczej ci zabraknie na same kolo dwumasowe.a gdzie sprzeglo i robocizna.cos kolo 2500-3000zl sie zakreci

Edytowane przez quadral20004

Opublikowano
  • Autor

robocizna odpege mechanika za 200zł mi to zrobi a sprzegło mozna tzw obic za 150zł ten kolego to robił u siebie w aucie to tylko dwumase zakupic trza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.