Skocz do zawartości
IGNOROWANY

amortyzatory


piko-miko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.po wczorajszym przeglądzie na stacji diagnosta sprawdził i stwierdził że amorki mam do zmiany bo mam od 47-48 procent skuteczności ,amorki wszystkie suche .mam zawieche 1BE,i teraz pytanie czy już takie amory wymieniać czy nie ?jaka minimalna jest ta granica skutecznośći w procentach.czytałem tu na forum i gdzieś ktoś napisł że 1 sztuka oryginał prawie 500zł a jak mam się to do tego aby założyc troche tańsze ale jakie to sam nie wiem .u mnie przód kol amorków czerwony nie wiem jak z tyłem .moze ktoś podrzuci linka gdzie szukac i które wybrac i wogóle czy zmieniać jest sens.pozdrawiam .

Edytowane przez piko-miko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorek do twojego zawiasu orginalny 407 zł

Dzieki za info ,ale na przód czy tył taka cena ?a co z amorami innych firm, cz auto bedzię inaczej sie zachowywac? a ESP bedzie działać inaczej niż na oryginałach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorki na przód cena za sztukę jak założysz zamienniki tez nie będzie żle ale mozesz spowodować ze zawias będzie albo twardszy lub bardziej miękki . Co do esp to nie będzie wariować tylko jak masz już kiepskie amory to może się wcześniej włączać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio u Siebie załadowałem na tył Kyb,ale to bardziej dlatego żeby sprawdzić czy będą twardsze niż seria.
Okazało się że tak jest,jeździ się przyjemnie i dobrze czuje auto,przy czym cena nie jest duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...