Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ARM] nowa przepustnica i robi to samo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam kochani i poraz kolejny mam ciekawy wontek moje kochane audi poj 1.6 nierówno pracowało czyli podczas odpalania obroty spadały z1000 do 800 i wtedy juz było ok silnik nie równo pracował sobie mechanik jeden wymienił mi noa przepustnice zrobiuł adaptacje jest to samo dzis byłem u 2 i powiedział mi ze przepustnica za 300 zł jest zła za tania i musze kupic orginalna za 950 z serwisu czy to jest mozliwe zeby nawet zamienik nowy nie nadawła sie czy usterka moze byc w czymis innym

Opublikowano

ku@#a mać...... :> :spam::ban:???

:vaglogi: i będzie jasne a z tego co piszesz to sonda lambda na bank

Opublikowano
  • Autor

w sumie kazali mi wymienic przepustnice ale mówisz ze napewno sonda to trzeba wymienic

Opublikowano

w sumie kazali mi wymienic przepustnice ale mówisz ze napewno sonda to trzeba wymienic

nic nie wymieniaj bez VAG-a....chyba że masz mnóstwo kasy to spoko :naughty:[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 16:46_________________________________________________a podczas jazdy równo chodzi i nie szarpie? a na jałowym oprócz falowania obrotów silnik pracuje równo? nie czujesz żadnych wibracji? :mysli:

Opublikowano

Podjedz na spocik w twoim regionie a koledzy ci napewno pomogą. :)

Opublikowano
  • Autor

podczas jazdy chodzi ok nic nie szarpie tylko jak odpalam spadaja obroty i potem spowrotem sie normuje

Opublikowano

...jak mialem 1.6 AHL,tez to przechodzilem -pomogla kasacja bledow,reset kompa i adaptacja-przepustnica-jakis zamiennik,ale dziala do dzis,bo koles jezdzi i sie cieszy,sprawdzilbym sonde-moze cos wacha a bardzo smierdzi na wolnych? :mysli:

Opublikowano

...jak mialem 1.6 AHL,tez to przechodzilem -pomogla kasacja bledow,reset kompa i adaptacja-przepustnica-jakis zamiennik,ale dziala do dzis,bo koles jezdzi i sie cieszy,sprawdzilbym sonde-moze cos wacha a bardzo smierdzi na wolnych? :mysli:

[/quoreset kompa i kasacja błedów.....mi to we wtorek bardzo pomogło, miałem to samo co ty i więcej i mi pomogło :wink4:

a teraz ide spać bo :drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.