Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b5 gdy zimno nie zalacza sie


pawdan

Rekomendowane odpowiedzi

witam w moim audi teraz zima nie zalacza sie klima czasem jak dluzej jezdze to sie wloaczy automatycznie. latem znowu mialem tez taki problem ze gdy bylo goraco to w czasie jazdy sama sie wylanczala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyzacja chodzi tylko przy temperaturze zewnętrznej powyżej 5 stopni.

Chyba że chodzi Ci o to że w ogóle nawiew lub panel nie działa, to już wtedy inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłeś że ci sie nie wł. dopiero pewnie jak się silnik nagrzewa hmm albo czynnika mało albo coś masz z czujnikiem temp. A jakieś błędy na kompie ci nie wyskakują ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klima byla nabijana w sierpniu. klima dziala tylko nie zawsze i jak dluzej jade moze masz racje teraz zadko sie zalancza ale czasem mi sie wlonczy latem chodzila bez problemu ale czase tez w czasie jazdy sie wylaczala tzn. komp nic nie pokazuje chodzi o czujnik temp zewnetrznej czy silnika. temp zewnetrzne mi nie pokazuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś w ogóle temperaturę zewnętrzną? Jeśli jest poniżej 5 to klima nigdy nie będzie Ci działać...

Czujnik też jakby nie było może trochę przekłamywać bo jest w pobliżu silnika. Zimą to może mieć pewne znaczenie.

Tak czy siak bez sensu jest grzebanie przy klimie zimą. Najpierw poczekaj aż będzie ok. 10 na plusie i wtedy będziesz w stanie stwierdzić co może być nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


chodzi o czujnik temp zewnetrznej czy silnika. temp zewnetrzne mi nie pokazuje

Chodzi o czujnik temperatury zewnętrznej. Kiedy będzie wariował, to kompresor klimy się nie załączy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...