Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy pasują zegary od Audi s4 b5 do Audi a4 b5 1997r ? Z pełnym FIS em


MowilaZeMa18

Rekomendowane odpowiedzi


Miałem taką nadzieję

jest coś w planach powoli ale do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taką nadzieję

jest coś w planach powoli ale do przodu :)

wiadomo, trzeba wszystko przemyśleć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Mam audika poliftowego z 99 roku ale zegary jeszcze czerwone i mam pytanie który licznik z fis podejdzie bez problemu czyli wtyczki pasują i czy są jakieś problemy z wyświetlaniem na nim czegoś? imo jest umnie już chyba też w stacyjce rozumie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! Mam audika poliftowego z 99 roku ale zegary jeszcze czerwone i mam pytanie który licznik z fis podejdzie bez problemu czyli wtyczki pasują i czy są jakieś problemy z wyświetlaniem na nim czegoś? imo jest umnie już chyba też w stacyjce rozumie?

kolego masz polifta pewnie to immo musisz kodować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mogę do swojego audi a4 b5 1.9tdi z 1995 zamontować licznik z pełnym fisem albo 1/2 FIS? Bo aktualnie posiadam zegary 1/2 FIS z audi po lifcie z 2000 lecz wtyczki się różnią. I nie wiem czy lepiej sprzedać te zegary lub wymienić na inne o ile w ogóle istnieją zegary z Fis które będą pasowały do mojej a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy mogę do swojego audi a4 b5 1.9tdi z 1995 zamontować licznik z pełnym fisem albo 1/2 FIS? Bo aktualnie posiadam zegary 1/2 FIS z audi po lifcie z 2000 lecz wtyczki się różnią. I nie wiem czy lepiej sprzedać te zegary lub wymienić na inne o ile w ogóle istnieją zegary z Fis które będą pasowały do mojej a4

kolego lepiej kupić zegary z Fisem z takim samym zegarkiem i pasują bez problemu tylko kostkę pod FIS podłączasz natomiast po pełnym lifcie musisz kostki całe przerabiać miske itp zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli generalnie nie opłaci się tego przerabiać?. To z mila chęcią się wymienie się licznikami

kolego tego nie wymienisz. Licznik musisz kupić ;) ja mam taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz? Pełny fis czy 1/2? Lecz pierw musze sprzedać swój poliftowy licznik

Edytowane przez mati101086
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz? Pełny fis czy 1/2? Lecz pierw musze sprzedać swój poliftowy licznik

ja mam z pełnym FIS ;] wstępnie zarezerwowany jest ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie cena no i oczywiście czy podejdzie do mojej a4 z 1995. Oczywiście jeśli ktoś zainteresowany wymiana oferuje 1/2 FIS oo lifcie z białym podswietleniem

Edytowane przez mati101086
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie cena no i oczywiście czy podejdzie do mojej a4 z 1995. Oczywiście jeśli ktoś zainteresowany wymiana oferuje 1/2 FIS oo lifcie z białym podswietleniem

kolego raczej zamiana nie wejdzie w gre ;) podejdzie jaki zegarek miałeś przed tym licznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę w domu to sprawdzę. A ile chcesz za niego?

wstępnie zarezerwowany cena na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak porownywalem sobie piny moich zegarow i tych po lifcie no to fakt ze kostki sie roznia ale porownywalem tez rozpis pinow i tak sie zastanawiam czy nie daloby sie przerobic jakos kostek i czy by to nie dzialalo. Tylko zastanawia mnie sprawa co z immo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko mam audi A4 B5 97 rok i sprawa jest nastepujaca chciałbym zmienić zegary a mam te najzwyklejsze bez zadnego spalania dystansu na baku czy innych bajerow a chcialbym takie zamontowac czy mam taka mozliwosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wam, mam takie pytanie troche z du.py ale nie chce zakładac nowego tematu.

jest możliwość lub czy będą pasować wszystkie wskazówki od S4 b5 do zwykłego licznika z przedlifta?

i czy wtedy np będzie wskazówka świeciła na biało czy podświetlanie jest jest np czerwone?

ale myśle że jest zwykłe podświetlanie a z racji tej że wskazówki są czerwone to jest efekt jaki jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko mam audi A4 B5 97 rok i sprawa jest nastepujaca chciałbym zmienić zegary a mam te najzwyklejsze bez zadnego spalania dystansu na baku czy innych bajerow a chcialbym takie zamontowac czy mam taka mozliwosc?

kolego możesz przeczytaj mój temat

Siema Wam, mam takie pytanie troche z du.py ale nie chce zakładac nowego tematu.

jest możliwość lub czy będą pasować wszystkie wskazówki od S4 b5 do zwykłego licznika z przedlifta?

i czy wtedy np będzie wskazówka świeciła na biało czy podświetlanie jest jest np czerwone?

ale myśle że jest zwykłe podświetlanie a z racji tej że wskazówki są czerwone to jest efekt jaki jest ;)

kolego wskazówki są wszędzie takie same nigdy nie ma innych ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli bezproblemowo podejdą od eSy :)

a jakie jest podswietlanie?

świeciły by normalnie jak w esce na biało?

i w ogóle ciekawe czy znajde gdześ takie same wzkazówki na sprzedaż albo jakies zamienniki, ogólnie mi chodzi aby osiagnać efekt białego podswietlania wskazówek.

bo całego licznika jak w polifcie z przedlifta sie nie zrobi, tylko wymiana. a jednak fajnym rozwiązaniem byłyby wskazówki białe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha czyli bezproblemowo podejdą od eSy :)

a jakie jest podswietlanie?

świeciły by normalnie jak w esce na biało?

i w ogóle ciekawe czy znajde gdześ takie same wzkazówki na sprzedaż albo jakies zamienniki, ogólnie mi chodzi aby osiagnać efekt białego podswietlania wskazówek.

bo całego licznika jak w polifcie z przedlifta sie nie zrobi, tylko wymiana. a jednak fajnym rozwiązaniem byłyby wskazówki białe

kolego jakie masz zegary i jakie chcesz dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...