Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wycierzaczka tył działa cały czas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po przestawieniu kluczyka na zapłon wycieraczka śmiga cały czas. Wykręciłem ja i całą przeczyściłem lecz niestety dalej chodzi non stop. Na płytce z elektroniką jest jakby przypalony tryzystor, który zaznaczyłem na zdjęciu czy to może być tego wina ? Jeśli tak to jak znaleźć drugi taki żeby wlutować ?? :/

cbe9043afadea7d6gen.jpg

Na kostce wchodzącej do silniczka sa 4 piny i prąd na nich wygląda nastepująco:061afe9be689610f.png

Opublikowano

witam ja miałem to samo u siebie były spalone 2 terystory ten co oznaczyłes i 2gi pod płytka w sklepie kupilm zamienniki przelutowałem i jest ok

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem ten jeden co był przepalony lecz niestety silniczek cały czas pracuje ;/// Pasuje coś od innych aut bo nówka za 280 zł to słabe wyjście

Opublikowano

Zerknij na forum,u mnie było identycznie ale płytka to druk który ma przelotki na drugą stronę i coś zgniło bardziej.
Kupiłem silnik u kolegi z Siedlec,nawet niedawno widziałem że ponownie na forum sprzedawał.

Opublikowano
  • Autor

Właśnie dostałem drugi silnik do wycieraczek od Audi i kur** przecieka jak poprzedni (wewnątrz silniczka). Płyn przez dysze wypryskuje na szybę tylną ale równiez do środka na tryby ;/ Czy ma ktos może taki silniczek rozebrany na częściach ?? Może brakuje u mnie jakiegos uszczelniacza czy rurki ? ;//

Opublikowano

A może po prostu wymień uszczelniacze na nowe.

Każda używka będzie w podobnym stanie.

Opublikowano
  • Autor

No chętnie bym wymienił ale nie wiem gdzie mają być uszczelniacze :D dlatego pytam czy nie ma ktoś rozebranego takiego silniczka zeby powiedział ile jest oringów i jak są umiejscowione :)

Opublikowano

Zajrzyj w dział Warsztat.

Jest tam temat ze zdjęciami o naprawie silniczka wycieraczki.

Zapewne oringi (uszczelniacze) też są pokazane.

Opublikowano

Uszczelniacze dostaniesz w mejscu gdzie sprzedają simmeringi.
Ja kupiłem używkę i wg. wątka w warsztacie wymeniłem je na nowe,teraz druga zima i jest spokój.
Koszt około 1,7 zł za dwa :)


Przepraszam,oringi :)
Mój błąd,a co do smarowania tulejek to możesz posmarować teflonem.

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dokonałem odkrycia :D Otóż od strony wycieraczki jest oring ( o którym wiedziałem i jest ok) zaś z drugiej w kostce podłączenia wężyka jest jeszcze simmering :) i to właśnie ten ch*jek mi przepuszczał bo luz na ośce niemiłosierny :))

Uszczelniacze dostaniesz w mejscu gdzie sprzedają simmeringi.
Ja kupiłem używkę i wg. wątka w warsztacie wymeniłem je na nowe,teraz druga zima i jest spokój.
Koszt około 1,7 zł za dwa :)


Przepraszam,oringi :)
Mój błąd,a co do smarowania tulejek to możesz posmarować teflonem.

Daj link do tego wątku jak coś to jutro albo w następnym zrobię fotostory z tym silniczkiem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.