Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Brak nawiewu na nogi


malyquattro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W tamtym roku zimą zuważyłem,że nie mam nawiewu na nogi,ale jakoś to przecierpiałem.Ostatnio zalało mi auto(woda dostawała się przez otwór którym biegną kable z komputera do kabiny).Aby wysuszyć auto musiałem wyciągnąć całą tapicerke i rozebrać panel środkowy. Przy okazji próbowałem znależć przyczyne dlaczego nie dmucha mi na nogi,no i nic nie wymyśliłem bo wszystkie kanały były drożne i jak włanczałem i wyłanczałem nawiew na nogi to nie wiem jak to nazwać jakieś pokrętła się przesuwały i wszystko wyglądało na sprawne a jednak nie dmuchało.

Morze ktoś miał taką samą usterke albo więcej pojęcia odemnie na ten temat to prosiłbym o porade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem , nie dość że słabo działa nagrzewnica ( pewnie będę musiał jaą spróbować przedmuchać pod ciśnieniem ) , to jeszcze brak nadmuchu na nogi , dziś kombinowałem z tym nadmuchem coś wymyślić lecz lipa , nie mam pojęcia od czego zacząć ( co do Vaga to chyba nic nie wykaże gdyż cięgna są mechaniczne :)), sprubuję jutro może coś wykombinuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pierwszym już prubowałem,stawiałbym raczej na tą wiązke lub silniczek.

Ale i tak nie mam jak się z tym teraz pobawić autko musiałem wysłać do kraju gdyż myślałem,że mam do wymiany pompe ze wspomagania bo mi zaczynało coś wyć a okazało się,że to kolumna kierownicza.

Mechanik mi zakrzyczał 3000zł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...