Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

6 rano :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

No wiem :)

Opublikowano
  • Autor

Na 13 będziemy :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Pewny jesteś ?

TAK...ostatnio jestem w dobrej formie,w soboty biegam i co niedziela sala.

Więc jestem spokojny .... :wink4:

Edytowane przez wypsiu

Opublikowano

Na 13 będziemy :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

No nie wiem , na Zakopiance nie poświrujesz , No ale moze

Opublikowano
  • Autor

Dziadek a Wy o ktorej planujecie?

Opublikowano

Pewnie zrobimy tak zeby z wami jechać :D mozna by jeszcze Jedrekxa zawinąć po drodze bo on tez rusza w piątek ...

Tu masz wątek jak jechaliśmy w 2013 bo w zeszłym śmialiśmy siódemką

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226026-droga-z-polnocy-kraju-na-zlot-bt-2013/

Wyszło sporo postojów bo dużo pijaków z nami jechało :D

Edytowane przez dziadek

Opublikowano

Pewnie ze fajnie w kilka aut lecieć,ale w kupie będziemy 2x dłużej jechali

Opublikowano

Pewnie ze fajnie w kilka aut lecieć,ale w kupie będziemy 2x dłużej jechali

Ciężarówką w nocy jedzie się z Tuszyna do Stężycy 4,30 z Katowic 7godzin. Powiedzmy,że po łodzi jedziemy w podobnym tempie,to na banie 90ką,a osobowym 140-150,więc do Łodzi nadrabiasz co najmniej godzinę i pół do A4.Osobowym do bramek na A4 spokojnie dojedziemy w 5,40-6godzin i dobra godzinka do Bukowiny. Myślę,że jedna mała i jedna duża pauza wystarczy,odejdzie godzinka.

Osobiście myślę,że najlepiej pierwszą grupką spotkać się ok.6sej na A1 shel-kfc ok45kilometr.

Po zatem od 1go marca mamy remont w Łodzi i zakaz dla ciężarowych w dzień.więc będzie mniej ciężarówek,chociaż większość zignoruje zakaz.

W naszym przypadku najlepiej będzie zjechać z A1 na piątku,lub z A2 na Dąbrówce i wyjechać na Zgierzu przy kurczaku,dalej 91 i nową drogą do Rzgowa

54d8a2ef5ada1_p.jpg?1423520438

Raczej będę jechał swoim autem,mogę kogoś zabrać.

Edytowane przez GILI

Opublikowano
  • Autor

j**any :kox:

Opublikowano

Gili,i za górką na światłach w prawo?.... :decayed:

Bardziesz gonił bejcą?..pewnie gnojówkę masz za free ;)

Opublikowano

Dobra dobra, a z kim ja się mam zawijać :question::kox:

Opublikowano

Trzeba zrobić spota i się dogadać :)

Opublikowano
  • Autor

Dobra dobra, a z kim ja się mam zawijać :question::kox:

Łepski jedziesz ze mna i Tomeksem.

Opublikowano

ejjjj, a ja?

Opublikowano

Możemy Ci odstąpić Łepskiego.....do pokoju...

...choć watpię,zeby chciał...nie chodzisz w jego wadze...

:decayed:

Opublikowano

Możemy Ci odstąpić Łepskiego.....do pokoju...

...choć watpię,zeby chciał...nie chodzisz w jego wadze...

:decayed:

hahahahaha spadowa, chodzi mi o to z kim ja wracac bede :P a pokoj to mam sama juz wiec nie potrzebuje nikogo :P

Opublikowano

Możemy Ci odstąpić Łepskiego.....do pokoju...

...choć watpię,zeby chciał...nie chodzisz w jego wadze...

:decayed:

hahahahaha spadowa, chodzi mi o to z kim ja wracac bede :P a pokoj to mam sama juz wiec nie potrzebuje nikogo :P

Ulżyło mi :grin:

Opublikowano

Łepski nagle jedzie do BT......teraz wiadomo skad ta nagła decyzja...

imagejpg_wnpexeq.jpg

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Najważniejsze, że zdecydowany :D

Opublikowano

:polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.