Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompka,kompresor powietrza audi


Piotrek81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :hi:

mam takie pytanie,czy ktos z was ma lub widzial,jak sprawuje sie kompresorek do pompowania kol,jest ich kilka rodzaji,zaczynajacych sie od 8D,8P,7L itd;wiem ze kazdy,ma inna wydajnosc,czy warto inwestowac w taka pompke?

sq614x.jpg

Edytowane przez Piotrek81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam tylko troszkę inna. dobra sprawa w aucie koło pod pompujesz bez problemu, nie raz się przydała. na odpalonym aucie szybciej pompuje.

PS. jaki koszt takiej pompki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną, była w zestawie naprawczym zamiast kola zapasowego i szcze mówiąc jest to bajer i nic więcej. Jesli zejdzie ci powietrze to narobi mega hałasu ale dopompuje koło. Sam zestaw naprawczy to lekko porazka bo jesli rozwalisz koło ze rozerwie ci opone to zostaje tylko laweta bo juz nic z tym nie zrobisz, ja zestaw naprawczy woziłem chyba przez miesiąc teraz mam normalny zapas.

Jak jest temp na - to upchniecie tego przewodu zasilającego i manometru do tej skrzyneczki graniczy z cudem :)

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 7-miu lat niczego innego nie używam do dopompowywania kół. Albo coś działa albo jest bajerem. Osobiście nigdy nie byłem zwolennikiem zestawów naprawczych i woziłem ze sobą przynajmniej dojazdówkę. Całkiem niedawno jednak i zupełnie przypadkowo odkryłem, że dojazdówka jaką odziedziczyłem po poprzednim właścicielu nie pasuje do samochodu! Czyli od siedmiu lat jezdze po Europie bez koła zapasowego. To teraz pytanie czy jest sens wozić koło czy może zestaw naprawczy? Tym bardziej, że większość ma wkupiony lepszy lub gorszy assistance.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciągac assistanc do przebitego koła to lekka przesada .... Ja tego nie uzywam bo mam zwykłą sprezarke a w drodze tak jak mówie do niczego sie zbytnio nie przyda, choć bajer fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodzi mi o dopompowanie kola, niz bawic sie w jakies zestawy naprawcze :)

pablo15005 ceny sa rozne; :wink:

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=audi+kompresor+powietrza&bmatch=s0-mt-0113

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem kiedys z lidla taka pomke.nabicie kola zajmowalo jakies 10 min.po tym zabiegu na pompe mozna byly jajka smazyc. ta org audi nabija kolo w okolo 2 minut,nie grzeje sie,narawde swietny kompresor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczną, dopompować koło spoko , czasem się przydaje . Na przykład jak po kilku dniowym postoju idziesz do auta a tam kapeć:( . Tylko jak kolega wyżej wspomiał spakowanie tych przewodów spowrotem to masakra no i nie polecam pompowania koła w nocy pod blokiem:)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...