Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DEPECHE SMERFETKA B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam!


Mam na imię Tomek i pochodzę z Jaworzyny Śląskiej obecnie mieszkam Świdnicy a czasowo w Niemczech...

Po przygodzie z marką Ford i Opel (Fiesta, Escort, Mondeo, Zafira) przyszedł czas na coś porządnego

i tak znalazłem moją Smerfetkę. Dodam że chorowałem na Golfa V..... ale po zobaczeniu cen..zdecydowałem że będzie to właśnie B6

Ponieważ teraz pracuję w Niemczech szukałem po przeróżnych salonach i ogłoszeniach i efektem tych poszukiwań było coś takiego:


AUDI A4 B6 1.8T Quattro z roku 2003 z serduszkiem które podobno potrafi mieć puls 163 KM :)


Autko stało na niemieckim salonie Audi (jakiś pan zostawił w rozliczeniu i kupił sobie nowe A5 )

zdjęcia które wrzucam są właśnie z tego salonu.... nie wierzyłem poki nie zobaczyłem że naprawdę jest taki stan...

Na liczniku było przejechane 115 tys... (sprawdziłem ...oryginalny przebieg)


Autko jest wyposażone m.in w :


- instalacje LPG (ze zbiornikiem w miejscu zapasowego koła) ---> montowana w 2012 w Niemczech

- ksenony

- czujniki parkowania

- nawigację między zegarami

- podgrzewane stołeczki z przodu

- 4 elektryczne szyby - tylne przyciemnione

hmmm cóż więcej mógłbym dodać.... autko jest dla mnie spełnieniem marzeń.....


a co chciałbym (w miarę funduszy i przede wszystkim czasu) dorzucić na pokład....


- 18 calowe oczywiscie org kółeczka na lato - obecne zostaną jako zestaw zimowy

- cyfrową zmieniarke mp3

- zmienić wycieraczki na AERO

- zmienić boazerię na jakies ładniejsze dekory (folia ew. malowanie)

- posadzić ją nieco niżej ( poki co może same sprężyny, kiedyś jakiś jassny gwint)

- ORYG. PODŁOKIETNIK (PRIORYTET) :)

- marzą mi sie dodatki z S-Linki

.... no i cos tam w trakcie ...

2wdx5jb.jpg

14ditcw.jpg

29fwhw.jpg

2n7pj6c.jpg

30x9315.jpg

Edytowane przez depechetom

Opublikowano
  • Autor

Witaj... zaglądam już od października... radzę się użytkowników i nieśmiało podpytuję w przeróżnych kwestiach.... jednak praca (cały tydzien poza domem) nie pozwala zająć się maleństwem w takim wymiarze czasu jakim bym chciał...ale.. nie od razu Kraków zbudowano... ;)
Smerfunia już po chrzcinach jednak przed kąpielą
33m6c5s.jpg

2q2e49t.jpg

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

Baza do modów fajna :wink: powodzenia życzę w wytrwałości :decayed:

Opublikowano

kolor malina :) sam na taką polowałem w takim kolorze ale ktoś był szybszy . Bezawaryjności życze !

Opublikowano

Bardzo fajna baza do modów bo wygląda na bardzo zadbany egzemplarz :thumbup1: powodzenia w realizacji planów :hi:

Opublikowano

Wrzucaj dokładki S-line i będzie miodzio.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dziękuję bardzo .... tak audiczka jest bardzo zadbana... i już nogami przebieram w wyczekiwaniu wiosny/lata żebym mógł moją księżniczkę stroić i dopieszczać....

Widuje takie kolory jeżdząc po Niemczech... i zawsze do Taty mówię - aaaach takie cosik na szrocie znaleźć lekko stuknięte... i jeszcze w wersji S-Line.... dopiero bym miał sraczkę... :)


Niewielki ale sympatyczny modzik dzięki koledze Fido :hi: Dziękuję bardzo !!!
Zmiana języka w nawigacji na ojczysty :)

14b5k4y.jpg
2hwn37s.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.