Treść opublikowana przez depechetom
-
Klasy wagowe, kolory oznaczenia sprężyn i amortyzatorów 1BA 1BE 1BV w Audi A4 B6/B7
Witam - proszę o radę. 1.8t quattro sedan, zawieszenie wg wlepki 1BA, w bagażniku duża butla na LPG. Na przodzie jeszcze mam założony gwint (ot młodzieńcze fnaberie) z tyłu seryjne amory i sprężyny które już chyba są w stanie agoni ponieważ przy zatankowanym aucie , zapakowanych bagażach i dorosłej jednej osobie - ociera opona o nadkole (koła 18 stki). Pytanie moje brzmi - jakie sprężyny kupić ? Z góry dziekuję za odpowiedź
-
przycisk podlokietnika
Jeśi aktualne - to poproszę o PW - potrzebuję 2 sztuki
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Dołączam sie do prośby kolegi oraz chcialbym zapytac czy ktos z woj Dolnośląskiego(lub sąsiedniego) robił taki zabieg i bylby w stanie mi to wykonać? Niestety nie mam warunkow ani umiejetnosci
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Czy ktoś z woj dolnośląskiego robił taki zabieg i mógłby pomóc mi przy tej operacji?
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Czy taki zamiennik kratki środkowej zastosowałeś.? https://allegro.pl/audi-a6-c5-01-05-atrapa-kratka-zderzaka-srodek-i5206414297.html
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
U mnie ori blaszka została ładnie zapakowana w folię alu (jak kanapka dla dzieciaka do szkoły ). Poki co działa ładnie ... jak sie skończy to będzie trzeba wyrzeźbić kolejną blaszke.. dziekuję Wam Forumowicze
-
N 249
Witam i prosze o pomoc ... do wymiany mam Elektrozawór sterowania ciśnieniem doładowania N 249 ... silnik 1.8t BFB poprosze o nr tej części. Czy jest jakas alternatywa dla zakupu w ASO? ktos coś poleci?
-
1.8T BEX dławi się, szarpie, drży.
Kochani mam ten sam problem... wywala błąd z tym N249... wcześniej jeszcze miałem takie objawy że na ziumnym silniku trzepało budą a z kolei na zimnym same sobie rosły obroty do 2220 (wnerwiało jak sie na światłach wbijało na luz) wymieniony został uszkodzony wężyk od odpowietrzenia plus jakiś malutki zaworek który tam przychodzi.... niestety błąd nadal wywala pomimo, że poki co nic się nie dzieje i silnik pracuje normalnie. Pytanie czy rzeczywiscie trzeba wymienić ten zawor N249 ? Pojeżdzę kilka dni i poobserwuję ... no i ciekawe czy wywali check na blacie... a tak btw .... drogie to cholerstwo jest (ten N 249) ??
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Spryski i czujniki zdemontować? Koloru nie zmieniam
-
Docinanie zwykłej góry zderzaka przedniego pod dokładkę S-line w Audi A4 B6
Kochani...planuje dokładke dorzeźbić ale oprócz tego musze odświeżyć lakier na przednim zderzaku...(mam w nim spryski i czujniki) i mam taki dylemat. Czy rozmontować to wszystko przed oddaniem do lakierni? Czy dokladke malować osobno? Czy najpierw dorezać dokładke nielakierowaną i wtedy przekazać gotowy zderzak do zrobienia makijażu?
-
Falowanie obrotów
Witam Was. U mnie podczas pracy silnika na tzw „luzie” obroty same podjezdzaja pod 2000 nastepnie spadaja do ok 900 i za jakis czas ponownie. VAG pokazał błąd 17695 - Elektrozawor regulacji ciśnienia doładowania (N249). Czy to ustrojstwo ktore pewnie umarlo jest przyczyną tych skaczących obrotów?
-
Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.
Ale mi już kreci sie we łbie... przyjade do PL to na pewno zaloze te cholerne podkładki a jak sprężyny i nakrętki z gwintem bedą na gorze na dole czy z boku to mi juz to obojetnie... zachciało mi się cholera gwintu...
-
Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.
Tak ...fotki cyknąłem jak auto stało na podnośniku. Dzieki za wyjaśnienie... kupie na wszelki wypadek te podkładki gdyby sie okazało ze jednak dupsko siedzi nawet jeszcze po PRAWIDŁOWYM montażu spreżyny i kręciołka z gwintem...
-
Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.
Nie odczulem roznicy przy jezdzie.. tak to jest jak sie czlowiek nie zna... ja mu sugerowalem ze moze to powinno byc odwrotnie... to mi powiedzial ze musi tak byc - bo inaczej nie bedzie mozliwossci regulacji... i dlatego tak za***iście ciężko to wogole kręcić... wszystko juz jasne.. w marcu bede w PL to od razu jade do kogos konkretnego ze wspomnianymi wyzej podkladkami... te amortyzatory tez jakies takie „gołe” ... nie powinny byc osloniete jakos ? :/ jeszcze sie okaze ze jak ktos ogarniety zamontuje to prawildowo to wszystko wroci do normy i auto nie bedzie tak siedziec nisko ... qr** fachowcy...
-
Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.
Ok a te podkladki to zamontowac nalezy nad czy pod spreżyną? Pytam tak blondynkowo bo nie jestem pewien czy tylny gwint mechanik zalozyl mi prawidlowo... zobaczcie sami ... czy nakretka do regulacji nie powinna byc czasami na dole ? Zawias to Eibach Pro Kit A tak wyglada to z zalozonymi kołami: (tył koniecznie ze 2-3 centy musze podniesc... regulacją gwintu juz nie idzie. )
-
Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.
Dzieki Michał... czyli to z aukcji moge smialo kupic i sprobowac ? Cholera kupilem wymarzone kółeczka a dalej to nie wyglada tak jak sobie wyobrazalem... teraz jeszcze zapodalem dystanse na tyle i wygladało spoko .. do momentu pierwszej jazdy ... (tarło)... musze cos szybko wymyslic bo przeciez szkoda opon ... eeech tak to jest jak czlowiek najpierw dziala a potem mysli ...
-
A4 B7 Tylne zawieszenie za nisko - czy jest możliwość regulacji?
Jak tam kolego? Zalozyles te podkladki? Pomoglo cos? Pytam bo mam podobny problem z „siedzącym tyłem” daj znac prosze...
-
Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.
No ciekawe...czy ktos z Was to stosował? Jak to sie sprawdza w praktyce? a coś takiego? http://allegro.pl/podkladka-dystans-guma-podwyzszajaca-pod-sprezyne-i7127385012.html
-
Tyl nisko siedzi, nowe sprezyny.
Mam ten sam problem... myslalem ze zalozenie gwintu i potem regulacja pomoze. Niestety g... to dalo (oczywiscie mam lpg i to duzy zbiornik ponad 60L) . Co radzicie ? Wywalic ten gwint i zalozyc seryjne amorki ale z innymi sprężynami ? Tylko jakimi ?
-
Spoty wrocławskie
To dzisiaj coś sie szykuje?
-
Co to za felga?
A te felacze bedą ori ? http://allegro.pl/8x18-5x112-et35-felgi-aluminiowe-vw-audi-skoda-i6979337605.html Poprosiłem sprzedającego o zdjęcia wnętrza felgi z wszystkimi numerami i czekam...
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Rzeczywiście...nie zauwazylem...to jest takie pisanie na telefonie.dzieki bardzo juz nie zwracam pośladków.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Kuzwa juz sKOŁOwany jestem od tych ET...cali...profili ...krótko chcę założyć koła 18stki z niskoprofilowa oponą która nie będzie balonem..mam gwint i seryjne hamulce... jaki zestaw założyć zeby nie szurało?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Dzięki Szerloki i Łotsony... rzeczywiście zamiast podac dokladne informacje to od razu klepie pytanie. A taka felga 7,5 18" ET 54 i na niej opona 225/40 ?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Kochani szybkie pytanie fela 18 cali et 29 opona 245/40 zawias gwint...bedzie jakieś drapanie po nadkolach czy do pakietu potrzebne dystanse ?